Finansbank 8 Yaşa Kadar Taşıt Kredisi Veriyor Otomobil Kredileri

Finansbank 2. el binek ve hafif ticari araçlarda 8 yaşa kadar olan araçlarda taşıt kredisi kullandırıyor. Finansbank’ın TaşıtKolay Araç Kredisi ile bankalar arasındaki en uzun vadelerle, en fazla yaşa kadar ve en yüksek yüzdelerle taşıt kredisi kullanmak mümkün.

Finansbank 0 km araçlar için anahtar teslim fiyatının %90’ı oranında kredi sağlıyor. 2. el araçlarda ise aracın kasko değerinin %80’ine kadar kredi çekmek mümkün. 0 km ile 5 yaşa kadar olan araçlarda 60 aya kadar taşıt kredisi kullandırılıyor. 6-8 yaş arası araçlarda ise araç yaşıyla vade toplamı 10 yılı aşmayacak şekilde kredi geri ödeme planı oluşturulabiliyor.

Finansbank’tan taşıt kredisi kullananlar sadece sabit taksitlerle geri ödeme yapmak zorunda değil. Kredi müşterileri tamamen kendi koşullarına göre geri ödeme planı oluşturabiliyor. Müşteri temsilcileriyle konuşarak kişisel tercihe göre sabit, esnek ya da ara ödemeli kredi kullanılabiliyor. Taşıt kredisinin masraflarını da taşıt kredisi ile aynı vade ve düşük faiz oranında taksitlendirmek mümkün.

Finansbank’ta bunun yanısıra Anapara Ertelemeli Taşıt Kredisi ile 8 yaşa kadar araçlar için kredi kullanılabiliyor. Anapara erteleme dönemi, toplam vadenin 1/3’ü süresince ve maksimum 12 ay olarak düzenleniyor. Anapara Ertelemeli Taşıt Kredisi ile 0 km araçlar için anahtar teslim fiyatının %90’ı, 2. el araçlar için aracın kasko değerinin %80’ine kadar kredi kullanılabiliyor.

Tags : , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Halk Bankası Kamu Personeline Kredi İhtiyaç Kredileri

Kamuda çalışanlar için Halkbank’ta özel koşullarla kredi kullanma imkanı var. 60 aya varan vadelerde kullanılabilen Halk Bankası Kamu Çalışanlarına Özel...

Kapat