Emeklilere Göre Kredi Düşük Masraflı Kredi Garanti Bankası’ndan

Garanti Bankası’ndan tüm emeklilere yönelik cazip ödeme koşullarıyla ihtiyaç kredisi. Garanti Bankası emekliler için 36 aya varan vadelerle kredi çekme imkanı sunuyor. Garanti’nin emeklilere özel indirimli faiz oranlı kredisi ile emekliler rahat bir nefes alıyorlar. Garanti Bankası’nın emeklilere özel kredisinin bir başka güzel yanı ise maaşını 3 ayda bir alan kamu emeklileri için taksitlerinin 3 ayda 1 ödenebiliyor olması. Emeklilere göre kredi imkanı arayanlar Garantl Bankası’nda uzun vadelerle ve indirimli özel faiz oranıyla kredi kullanma imkanına kavuşuyorlar.

Garanti Bankası’nın emeklilere özel kredisinin faiz oranları 5.000 TL kredi için 0.89, 10.000 TL kredi için ise 0,99. Kredinin masraf tutarı ise 99 TL. 5.000 TL kredi için 12 ay, 10.000 TL kredi için 36 ay vadeyle geri ödeme imkanı var.

Garanti Bankası’nın emeklilere özel kredisine başvuru yapmak için gerekli belgeler ise şunlar:

Nüfus cüzdanı, adresi gösterir belge (sabit fatura veya ikametgah belgesi) ve krediye başvuran kişinin emekli olduğunu gösteren herhangi bir belge (emekli kimliği, emekli hesap cüzdanı, emekli sağlık karnesi).

Kredi başvuruları hiçbir belge olmadan da yapılabliyor. Kredi sonucunu öğrendikten ve kredi onayını aldıktan sonra belgeleri tamamlamak mümkün. Emekli maaşının Garanti Bankası’ndan ödenmesini sağlayanlar, kredi geri ödemeleriyle uğraşmıyorlar. Şubeye gitmelerine gerek kalmadan kredi taksitleri ödeniyor.

Tags : , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Ev Sahiplerine % 100 Konut Kredisi Kullandırıyor

Bankalar mortage konut kredilerinde satın alınacak konutun yüzde 75'ine kadar konut kredisi kullandırabiliyorlar. Ancak bir ev sahibi olanlar ve yeni...

Kapat