Akbank Hızlı Para Axess ile 36 Ay Vadeli Nakit Kullanımı

Axess kredi kartı sahibi olanlar Akbank’tan 36 ay vadeyle nakit kullanabiliyorlar. Akbank Hızlı Para ile formalitesiz nakit çekenler uzun vadelerle geri ödeme yapabiliyorlar. Axess aracılığıyla Hızlı Para ile nakit kullanmak için herhangi bir kredi başvurusu yapmaya gerek olmuyor. Kefil de gerektirmeyen Akbank Artı Para ile 7 gün 24 saat herhangi bir Akbank ATM – BTM’sinden nakit çekim gerçekleştirilebiliyor.

Akbank Artı Para ile aylık 0.69 faizle nakit kullanım yapılabiliyor. Artı Para ile nakit çekmek için Akbank İnternet Şubesi’ni ziyaret etmek, herhangi bir Akbank ATM’sine gitmek, Akbank Telefon Bankacılığı ile başvuruda bulunmak yeterli oluyor. Akbank Artı Para ile 12 ile 36 ay vadeler arasında çekim yapılabiliyor. Hızlı Para en az 1.000 TL, en fazla 15.000 TL kullanılabiliyor.

Hızlı Para, Axess kredi kartıyla sıra beklemeden, şubeye gitme zorunluluğu olmadan, hiçbir evrak ve belgeye gerek kalmadan, acil nakit ihtiyaçlarının anında karşılanabileceği bir hizmet. Akbank Hızlı Para düşük faiz oranı, 36 aya varan ödeme imkanları ve 15.000 TL’ye varan limitiyle hızlı ve kolay bir nakit kullanım yöntemi olarak karşımıza çıkıyor.

Akbank Artı Para’nın yanısıra uygun faiz oranları ve uzun vadelerle değişik ödeme seçenekleri olan ihtiyaç kredisi ürünleriyle de bireysel krediler konusunda lider konumunu sürüdürüyor.

Tags : , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası Arsa Kredisi 1.29 Faizli 60 Ay Vadeli Kredi Koşulları

Türkiye İş Bankası tasarruflarını arsa alarak değerlendirmeyi ve yatırıma dönüştürmeyi planlayanlara özel Arsa Kredisi kullandırıyor. Arsa alımında kullanılacak nakit ihtiyacının...

Kapat