Akbank 0 Km Taşıt Kredisi % 80 2. El Taşıt Kredisi % 60

Akbank 0 km araç satın almak isteyenler için taşıtın markası ve tipi ne olursa olsun aracın satış fiyatının % 80’ine kadar araç kredisi veriyor. Akbank 0 Km Taşıt Kredisi’nden uygun faiz oranları ve 60 aya varan vadelerle faydalanmak mümkün. 0 kilometredeki taşıtın KDV + ÖTV dahil fiyatının %80’ine kadar kredi kullandıran Akbank’ın Taşıt Kredisi’ne internet üzerinden başvuru yapılabiliyor. Akbank Taşıt Kredisi’nden yararlanmak için satın alınacak aracın nereden alınacağı önem taşımıyor.

2. el taşıtlarda ise 5 yaşına kadar olan taşıtlar için Akbank Taşıt Kredisi kullanılabiliyor. 2. el araçlarda taşıt satış fiyatının %60’ına kadar kredi kullanılabiliyor. Akbank 2. El Taşıt Kredisi 48 aya kadar vadelerle sunuluyor.

Taşıt Kredisi’ni Akbank’tan kaskolu olarak kullananlar daha düşük faiz oranıyla kredi kullanabiliyorlar. 0 km araçlar için bankadan kaskolu araç kredisi faiz oranı 1,29, bankadan kaskosuz faiz oranı 1,34. 2. el araçlarda ise bankadan kaskolu araç kredisi faiz oranı 1,44, bankadan kaskosuz faiz oranı 1,49.

Akbank Taşıt Kredisi’ne başvurmak için 18 yaşından büyük, risk ve istihbaratında herhangi bir olumsuzluğu bulunmamak ve gelirini belgelemek yeterli.

Akbank’tan kullanılan taşıt kredisinin taksidinin, hane halkı (kişinin ve eşinin toplam geliri) aylık ortalama gelirinin %50’sini geçmemesi gerekiyor. Araçlara Kasko Sigortası yaptırılıyor, kredi kullanan gerçek kişilere bireysel kaza sigortası yaptırılıyor. Satın alınan araç üzerine kredi vadesi geri ödemesi süresince rehin konuluyor.

Tags : , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank 1 Gün İçinde Taşıt Kredisi Alma İmkanı

Denizbank Taşıt Kredisi başvurularını 1 işgünü içinde sonuçlandırıp cevaplandırıyor. Denizbank'a otomobil kredisi almak için başvuranlar kredi cevabını çok kısa süre...

Kapat