Akbank 0 Km Araç İçin % 80’e Kadar Taşıt Kredisi Veriyor

Akbank Taşıt Kredisi ile uygun koşullarda kredi kullanarak araç sahibi olmak mümkün. 18 yaşından büyük olan, risk ve istihbaratında herhangi bir olumsuzluğu bulunmayan ve gelirini belgeleyen herkes Akbank Taşıt Kredisi kullanabiliyor.

Satın alınacak aracın markası ve tipi ile iligili herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Herhangi bir yerden alınabilecek her marka ve tipteki arçlar için taşıt kredisi kullanılabiliyor.

0 Km Araç İçin Yüzde Kaç Taşıt Kredisi Kullanabilrim? En Fazla Vade Kaç Ay?

Dilediğiniz yerden alacağınız “0” kilometredeki taşıtın KDV ve ÖTV dahil satış fiyatının %80’ine kadar 60 ay vade ile taşıt kredisi kullanılabiliyor.

2. El Araç İçin Yüzde Kaç Taşıt Kredisi Kullanabilrim? En Uzun Vade Ne Kadar?

2. el taşıtlarda ise 5 yaşa kadar, taşıt satış fiyatının %60’ına kadar Akbank Taşıt Kredisi kullanılabiliyor. 2. el araç kredisinde 48 aya kadar vadelerle kredi çekilebiliyor.

Akbank’tan kullanılan araç kredisinin aylık taksitinin, hane halkı toplam aylık ortalama gelirinin %50’sini geçmemesi gerekiyor. Taşıt kredisi kullandırılan araçlara kasko sigortası yaptırılıyor. Sigorta, vadesinin bitiminde kredi vadesi süresince yenileniyor. Kredi kullananlara bireysel kaza sigortası yaptırılıyor. Akbank Taşıt Kredisi ile satın alınan taşıt üzerine rehin konuluyor.

Bankadan Kaskolu Olması Neyi Değiştirir?

Satın alınacak araç için herhangi bir yerden kasko sigortası yaptırılabiliyor. Ancak Akbank’tan kasko sigortası yapılması halinde faiz oranlarında indirim yapılıyor.

Tags : , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Bireysel Kredi Kampanyası 0.79 Faizli İhtiyaç Kredisi

Akbank yeni kredi kampanyası ile % 0.79'dan başlayan faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün. Akbank kredi kampanyası ile 30.000 TL’ye...

Kapat