90 TL Taksitle İhtiyaç Kredisi Denizbank Masrafsız Kredi

Denizbank ayda 90 TL taksitle 5.000 TL ihtiyaç kredisi veriyor. Kefilsiz olarak kullanılabilen 90 TL taksitli ihtiyaç kredisi 12 ay vadeli olarak çekilebiliyor. 5.000 TL’nin üstündeki kredi başvurularında daha uzun vadelerle kredi kullanmak mümkün. 10.000 TL ihtiyç kredisi için 24 ay vadeyle geri ödeme yapmak mümkün. 15.000 TL ihtiyaç kredisinde ise vadeler 36 aya kadar uzuyor.

Tüm ihtiyaçlar için 15.000 TL’ye kadar 36 aya varan vadelerle kullanılabilen Denzibank kredisi için internet üzerinden kredi başvurusu yapılabiliyor. Başvuru sonrasında kredi cevabı 5 dakika içerisinde cep telefonuna SMS mesajı olarak geliyor. İnternet üzerinden kredi başvurusu yapmak için Denizbank internet sitesini ziyaret ederek Web’de Kredi Hızlı Başvuru sayfasına gitmek gerekiyor. Bu sayfadaki kısa başvuru formunda T.C. Kimlik Numarasını ve cep telefonu numarasını yazarak kredi başvurusunu başlatmak mümkün.

Denizbank Bireysel İhtiyaç Kredisi ürünlerinin yanısıra Mortgage Konut Kredisi ve Taşıt Kredisi ürünlerinde de düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşullarına sahip uzun vadelerle kredi imkanları sunuyor. Denizbank en az formaliteyle kredi veren bankaların başında geliyor. Kredi başvurularını Denizbank şubelerinden, internetten ve cep telefonundan yapılabiliyor ve sabit faizli, eşit veya esnek taksitli ödeme planlarıyla kredi geri ödemeleri gerçekleştirilebiliyor.

Tags : , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
TEB Kefilsiz Gelir Belgesiz Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

TEB ve Fortis güçlerini birleştirdi. TEB şimdi 10.000 TL ve altında ihtiyaç kredilerini gelir belgesiz olarak kullandırıyor. Maaşını TEB'den alan...

Kapat