Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi Koşulları

Yapı Kredi Bankası sıfır kilometre veya 2. el araçlar için Taşıt Kredisi ürünlerini 36 aya varan vadelerle sunuyor. Binek araç ya da ticari – hafif ticari araç alırken kullanılabilecek olan Yapı Kredi Bankası Araç Kredisi 1.000 TL ve üzerinde alınabiliyor. Sıfır kilometre ve ikinci el tüm araçlar için kullanılabilecek olan kredi için geliştirilen Esnek Geri Ödeme Modeli ile müşterinin geri ödeme tutarlarını ve aralıklarını kendi ihtiyacına göre belirleyebiliyor.

Sıfır Kilometre Araçlar İçin Yüzde Kaça Kadar Taşıt Kredisi Alınabiliyor?

Yapı Kredi Bankası müşterisinin dilediği yerden alabileceği “0” kilometredeki aracın KDV+ÖTV dahil fiyatının %80’ine kadar Taşıy Kredisi kullanma imkanı sunuyor.

2. El Araçlar İçin Yüzde Kaça Kadar Taşıt Kredisi Alınabiliyor?

Yapı Kredi Bankası 2.el taşıtlarda ise aracın fiyatının % 60’ına kadar Taşıt Kredisi kullandırıyor. 2. el araçlarda 5 yaşa kadar kredi kullanılabiliyor.

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi ürünleri kredi kullanıcısına istediği zaman ara ödeme yapma imkanı tanıyor. Yapı Kredi Nankası çeşitli firmalarla birlikte Taşıt kredisi kampanyaları uyguluyor ve uygun vade ve faiz oranlarından yararlanma imkanı sunuyor. Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi başvurusu 24 saat içinde sonuçlandırılıyor. Kredi geri ödemeleri dilenirse Otomatik Ödeme Talimatı vererek yapılabliyor. Bunun yanısıra Yapı Kredi Telefon Bankacılığı, Yapı Kredi İnternet Bankacılığı ve Yapı Kredi ATM’leri üzerinden de Taşıt Kredisi taksit ödemeleri kolayca yapabiliyor ve ödemelerden Worldpuan kazanılabiliyor.

Tags : , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
8 TL Günlük Ödemeli 36 ay vadeli 8.000 TL Yapı Kredi’den

Yapı Kredi Bankası günde sadece 5 TL'ye 36 ay vadeli 5.000 TL, 8 TL'ye 36 ay vadeli 8.000 TL Bireysel...

Kapat