Şekerbank Bonus Kredi Kartı Avantajları

Şekerbank Bonus card dünyanın her yerinde geçerli olan, bedava alışveriş ve taksit imkanları sunan avantajlı bir kredi kartı. Tüm dünyada Visa ve Mastercard’ın geçerli olduğu tüm işyerlerinde ve mağazalarda geçerli olan Şeker Bonus Card hem alışveriş yapma hem de Bonus kazanma imkanı sağlıyor.

Kazanılan Bonuslarla anında bedava alışveriş yapma olanağının yanısıra Bonus program ortağı işyerlerinde yapılan alışverişlerde yüzde 20’ye varan Bonus kazanılabiliyor. Bunun yanısıra üye işyerlerinde cazip taksit seçenekleri Bonus Card sahiplerini bekliyor.

Şeker Bonus Card ile tüm dünyada Visa ve Mastercard logosu olan tüm ATM’lerden nakit avans çekilebiliyor. Şekerbank Bonus Card ile Şekerbank şubelerinden taksitli nakit avans çekmek de mümkün. Kullanılan nakit avans 4 ay taksitle geri ödenebiliyor. Şekerbank Bonus Card ile nakit avans çekmek için Şekerbank şubesine uğrayarak nakit avans çekmek istediğinizi söylemeniz ve size sunulacak ödeme planını kabul etmeniz yeterli oluyor.

Şekerbank Bonus Card’ın çalınma derdi yok. Şeker Bonus Card kaybolma ve çalınmaya karşı sigorta güvencesi altında.

Şeker Bonus Card ile kazanılan Bonuslar arttıkça daha fazla bedava alışveriş imkanı sağlayan Şeker Bonus Plus Card ve Şeker Bonus Premium Card’a geçmek mümkün oluyor.

Tags : , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Şekerbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Şekerbank maksimum 60 ay vadeyle 30.000 TL limite kadar ihtiyaç kredisi kullandırıyor. Şekerbank İhtiyaç Kredisi faiz oranı tüm vadelerde aylık...

Kapat