İş Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları ve Vadeleri Nasıl

İş Bankası diğer tüm bireysel kredilerde olduğu gibi Taşıt Kredisi Kampanyası düşük faizli bireysel kredi kullandımayı sürdürüyor. Taşıt kredisi kullanmak isteyenlere İş Bankası’nın düşük faizli Taşıt Kredisi özel fırsatlar sunuyor.

İş Bankası’nın sunduğu indirimli faiz avantajlarının yanısıra anlaşmalı markalar için %0’dan başlayan faiz oranları hakkında en yakın İş Bankası şubesinden bilgi almak mümkün. 0 km taşıtlar ve 2. el araçlar için İş Bankası Taşıt Kredisi kullanılabiliyor. Faiz oranları ve vadeler taşıtın niteliğine göre değişiklik gösteriyor.

Binek – hafif ticari araçlar grubundaki 0 km taşıtlar için faiz oranı 01-24 ay için 0,81%, 25-48 ay için 0,84%, 49-60 ay için 0,89%. Yine 0 km araçlar için ticari araçlarda uygulanan faiz oranları ise vade sürelerine göre şu şekilde uygulanıyor: 01-24 ay vadelerde 0,84%, 25-48 ay vadelerde 0,89%, 49-60 ay vadelerde 0,94%.

2. El Taşıtlar için binek araçlar kategorisinde 01-60 ay vadelerde faiz oranı 0,90%. Hafif ticari ve ticari araçlar için 1 – 48 ay arasındaki vadelerde kredi kullanılabiliyor. Bu vadelerde faiz oranı hafif ticari araçlar için 0,90%, ticari araçlar için ise 0,99%. Söz konusu faiz oranları, İş Bankası tarafından kredilendirilebilen markaların “yetkili satıcı”ları tarafından Türkiye’de satışı yapılan araçlar için kullandırılan taşıt kredilerine uygulanıyor.

Tags : , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası Hızlı Kredi Başvuru Yolları

İş Bankası Hızlı Kredi ile başvuru sürecini kolaylaştırdı ve başvuru sonucunun alınma süresini kısalttı. İş Bankası Hızlı Kredi başvurusu İş...

Kapat