İş Bankası Hızlı Kredi

İş Bankası’ndan kredi kullanmak isteyenler şimdi Hızlı Kredi başvuru kanallarıyla anında başvuru yaparak kredi başvuru cevabını hemen alabiliyorlar. İş Bankası Hızlı Kredi başvurusunu Hızlı Kredi başvuru kanallarından biriyle yapanlar başvuru yanıtı hemen cep telefonundan alıyorlar. İş Bankası Hızlı Kredi için İŞ Bankası’nın İnternet Şubesi, İnternet Web Sitesi, Telefon Şubesi, İş Bankası Bankamatikleri, İşWap, İşCep ve SMS aracılığıyla başvuru yapılabiliyor.

Ön onayı alınan kredi için gerekli belgelerle herhangi bir İş Bankası şubesini ziyaret etmek yeterli oluyor. Ön onayı Hızlı Kredi yoluyla alınmış kredi için şubeden yapılacak başvurularda gerekli olan belgeler ise şunlar:

Başvuru Formu
Nüfus cüzdanı veya sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi
Gelir durumunuzu gösterir belge
İkametgah veya müşteri adına düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz vb. abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin yeni tarihli fatura

Hızlı Kredi başvurusu İş Bankası internet sitesi üzerinden de kolaylıkla gerçekleştirilebilyiro. İş Bankası internet sitesi ana sayfasının alt menülerinden başvuru bağlantısını tıklayarak Hızlı Kredi seçeneği ile başvuru yapmak mümkün. Başvurular kısa zaman içinde sonuçlandırılarak başvuru cevabı cep telefonuna kısa mesaj yoluyla gönderiliyor. Bundan sonra tek yapmanız gereken şey gerekli belgelerle herhangi bir İş Bankası şubesini ziyaret etmek. İş Bankası şubeleri kredi başvurularını değerlendirmek ve olumlu ya da olumsuz sonuçlandırmak konusunda son kararı veriyorlar.

Tags : , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Bank Asya Kefilsiz Mortgage Koşulları

Ev sahibi olmak isteyenler 120 aya varan vadelerle Bank Asya Mortgage Ürünleri ile kira öder gibi ev sahibi olabiliyorlar. Bank...

Kapat