İş Bankası Ev Kredisi 120 Ay Vadeli Konut Kredisi

Mortgage ve Konut Kredisi kampanyalarında İş Bankası 120 aya varan vadeler ve %0,73’den başlayan faiz oranlarıyla ön plana çıkıyor. İş Bankası’nın yeni Ev Kredisi kampanyası ile 60 ay vadede %0,77 ya da 120 ay vadede %0,81 faiz oranı ile konut kredisi alma imkanından yararlanmak mümkün.

Kampanya kapsamındaki konut kredisi ürünleri arasında 1-24 ay arası vadelerde %0,73, 25-60 ay arası vadelerde %0,77, 61-84 ay arası vadelerde %0,79, 85-120 ay arası vadelerde %0,81 faiz oranlı değişik ödeme seçenekleri sunuluyor. Kampanyada dosya masrafı ise 1000 TL olarak uygulanıyor. Bunun yanısıra ortalama olarak 750 TL ekspertiz ücreti, 150 TL bir yıllık Konut Sigortası primi, 107 TL bir yıllık DASK poliçesi bedeli alınıyor.

İş Bankası Ev Kredisi kampanyasından Maximum Kart sahiplerinin yanı sıra Maximum Kart’a başvuruda bulunan müşteriler; en az bir adet otomatik ödeme talimatı vermeleri ya da otomatik ödeme talimatının bulunması durumunda yararlanabiliyorlar.

İş Bankası’nın cazip faiz ve vade oranları Konut Kredisi kullanırken de İş Bankası’nın tercih edilmesini sağlıyor. İş Bankası Ev Kredisi’nin yanısıra Taşıt Kredisi, İhtiyaç Kredisi gibi diğer bireysel tüketici kredilerinde de cazip kredi imkanları sunuyor.

Tags : , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank Bonus Card Kredi Kartı İle Neler Yapılabilir

ING Bank'ın kredi kartı ING Bonus Card alışveriş yaptıkça bonus kazandırıyor. Alışverişlerde kazanılan bonuslarla anında bedava alışveriş yapılabiliyor ya da...

Kapat