ING Bank Konut Kredisi Devri 3 Ay Ertelemeli

Daha düşük taksitlerle konut kredisi geri ödemesi yapmak ya da konut kredisi vadesini azaltarak ödemelerini bir an önce tamamlamak isteyenler diğer bankalardaki mortgage borçlarını ING Bank’a transfer ediyorlar. Konut kredilerini ING Bank’a aktaranlar ödeyebilecekleri aylık taksit tutarına göre kredilerinin vadesini istedikleri gibi uzatabiliyor ya da kısaltabiliyorlar.

Bunun yanısıra kredi faiz oranlarının piyasada düşmesi durumunda bu faiz düşüşünden yararlanmak isteyenler de ING Bank’ı tercih ediyor. Kullandıkları konut kredisinin faiz oranı, güncel piyasa faizlerine göre çok yüksek kalmış olanlar kredilerini devrederken faiz oranını da düşürebiliyorlar.

Dövizle konut kredisi kullanmış olanlar da kredilerini TL cinsi konut kredisine dönüştürebiliyorlar. Amerikan Doları, Euro ya da Japon Yeni gibi yabancı bir para cinsi ile konut kredisi kullanmış olanlar ve artık mutemel bir kur riskini taşımak istemeyenler kredilerini ING Bank’a transfer edenler kredilerinin para birimini TL’ye çevirebiliyorlar.

Başka bir bankadan ya da finans kuruluşundan konut kredisi kullanmış olanlar kredi borçlarını ING Bank’a transfer ederek daha uygun ödeme koşullarından yararlanabiliyorlar. Konut Kredisini ING Bank’a transfer ederek ne kadar tasarruf yapabileceğinizi ING Bank’ın internet sitesini ziyaret ederek hesaplayabilirsiniz.

Tags : , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi Koşulları

Yapı Kredi Bankası sıfır kilometre veya 2. el araçlar için Taşıt Kredisi ürünlerini 36 aya varan vadelerle sunuyor. Binek araç...

Kapat