ING Bank Bonus Card Kredi Kartı İle Neler Yapılabilir

ING Bank’ın kredi kartı ING Bonus Card alışveriş yaptıkça bonus kazandırıyor. Alışverişlerde kazanılan bonuslarla anında bedava alışveriş yapılabiliyor ya da bonuslar biriktirilip daha sonraki alışverişlerinde kullanılabiliyor. Üstelik bonus kazandıkça, daha çok kazandıracak Bonus Plus ve Premium Card’a terfi etme imkanına kavuşuluyor.

Bonus Card’la üye işyerlerinde taksitle alışveriş yapılabiliyor. Bunun yanısıra taksit yapmayan mağaza ve işyerlerinde yapılan alışverişlerde de taksit imkanı var. Bonus Card’la alışveriş yapanlar dilerlerse peşin yaptıkları alışverişi taksitlendirebiliyorlar. Taksit taksit ödemenin keyfini yaşayanlar bonus kazanmaya da devam ediyorlar. 50 TL üzeri yurtiçi ve yurtdışı tüm harcamalar 18 aya kadar taksitlendirilebiliyor.

ING Bank Bonus Card ek kart başvurusu yapanlar ek kart başına 5 TL bonus kazanıyor. Ek kartın aktif olması durumunda +5 TL bonus daha kazanılıyor. ING Bank, Bonus kredi kartı hesap özetini e-posta ile internet üzerinden almayı seçen ING Bank Bonus Card sahiplerine 5 TL bonus hediye ediyor.

ING Bank Bonus Card bunun yanısıra hayatın her alanında karşımıza çıkabilecek tüm sorunlar için destek hizmeti sunuyor. Faturaları için ING Bank Bonus Card’dan otomatik ödeme talimatı verenler fatura başına 5 TL bonus kazanıyorlar.

Tags : , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank Konut Kredisi Devri 3 Ay Ertelemeli

Daha düşük taksitlerle konut kredisi geri ödemesi yapmak ya da konut kredisi vadesini azaltarak ödemelerini bir an önce tamamlamak isteyenler...

Kapat