Garanti 200 TL Taksitle 10.000 TL Kredi

Garanti’den 200 TL Taksitle 10.000 TL, 100 TL Taksitle 5.000 TL Kredi

Garanti Bankası uygun taksitlerle ihtiyaç kredisi kullandırmayı sürdürüyor. İlk yıl 100 TL ile başlayan 60 ay vadeli 5.000 TL kredi fırsatı Garanti Bankası’nda kredi kullanıcılarını bekliyor. Garanti Bankası’nın 100 TL taksitli 60 ay vadeli Tam Destek Kredisi ilk yıdan sonra sonra 112TL’lik taksitlerle devam ediyor. Dileyenler ise 200 TL taksitle 60 ay vadelli 10.000 TL Tam Destek Kredisi kullanabiliyorlar. Bu kredi limitinde ilk yıldan sonra ödemeler 230 TL’lik taksitlerle devam ediyor.

Garanti Bankası’nın İhtiyaç Kredisi 50.000 TL’ye kadar %0,38’den başlayan cazip faizlerle kullanılabiliyor. Garanti Bankası Destek Kredisi kullananlar 60 aya varan vadelerle kredi geri ödemesi yapabiliyor. Dosya masrafı ödemek istemeyenler %0,99 faizle dosya masrafsız kredi seçeneklerinden faydalanabiliyorlar. Garanti Bankası’nda Düşük Faizli ve Dosya Masrafsız seçenekleri uygun ödeme planları sunuyor.

Tüm ihtiyaçlar kolay ödenebilir uygun taksitli Garanti Bankası Tam Destek kredilerden kullananlar Garanti Tam Destek avantajları ile tanışıyorlar. Garanti Tam Destek ile kredinizi almadan önce danışmanlık hizmeti sunuluyor. Kredi geri ödeme sürecinde ihtiyaç halinde kredi miktarını artırma, taksit küçültme ya da erteleme, kredi bitiminde yeni kredi alma ve eski kredi müşterilerine indirim gibi imkanlar Garanti Tam Destek Kredisi kullanıcılarını bekliyor. Garanti’nin ihtiyaç Kredisi Tam Destek başvuruları Garanti Bankası’nın internet sitesi üzerinden online olarak gerçekleştirilebiliyor.

Tags : , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Atatürk’ün Bilinmeyen Resimleri – Dünya Arşivlerinden

Atatürk dünyadaki sanat ve fikir sitelerinde yer bulan ender Türk büyüklerinden biri. Mustafa Kemal Atatürk posterleri başta ABD olmak üzere...

Kapat