Denizbank 1 Gün İçinde Taşıt Kredisi Alma İmkanı

Denizbank Taşıt Kredisi başvurularını 1 işgünü içinde sonuçlandırıp cevaplandırıyor. Denizbank’a otomobil kredisi almak için başvuranlar kredi cevabını çok kısa süre içerisinde alabiliyorlar. Üstelik Denizbank Taşıt Kredisi kullananlar geri ödeme günlerini kredi kullanımından sonraki 45 güne kadar tercihlerine göre belirleyebiliyorlar.

Denizbank’ın 48 aya kadar vadeli olan otomobil kredisinin aylık faiz oranı yüzde 1,25. Denizbank’tan 0 km veya ikinci el ticari ya da ticari olmayan tüm araçlar için kredi kullanılabiliyor. Denizbank Araç Kredisi tercihe bağlı olarak sabit faizli, eşit veya esnek taksitli ödeme planlı olarak kullanılabiliyor.

0 km binek araçlarda proforma bedelinin %75’ine kadar taşıt kredisi kullanmak mümkün. 0 km ticari araçlarda ise proforma bedelinin % 50’sine kadar araç kredisi kullanılabiliyor. 2. el binek ve ticari taşıt proforma bedelinin %50’si kredilendirilebiliyor.

Denizbank Taşıt Kredisi kullanmak için gerekli olan belgeler ise şunlar:

Bireysel Kredi başvuru formunun doldurulması, nüfus cüzdanı, gelir belgesi, ikametgahı gösterir yerleşim belgesi ya da son aya ait resmi fatura örneği, 0 km araç için kredi alınacaksa aracın vergiler dahil fiyatını gösteren Proforma Fatura, 2. el araç için kredi kullanılacaksa atın alınacak aracın ruhsat fotokopisi.

Denizbank’ın Taşıt Kredisi için anlaşmalı olduğu araç markaları ve otomobil şirketleri: Honda, Borusan, Hyundai, Toyota, Citroen, Suzuki, Renault.

Tags : , , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Axess Kredi Kartı Sahiplerine İhtiyaç Kredisi

Akbank Axess, Fish ve Wings kredi kartı sahiplerine yepyeni bir bireysel kredi kullanma imkanı sunuyor. Akbank Axess, Fish ve Wings...

Kapat