Citibank Axess Kredi Kartı Avantajları

Citibank Kredi Kartları müşterilerine avantajlı alışveriş imkanları, chip para kazanma ve üye işyerlerinde cazip indirim ve taksit olanakları sunmaya devam ediyor. Citibank Axess kredi kartı ile alışverişlerinizde bol bol chip para kazanabilir, kazandığınız chip paraları alışverişlerinizde para yerine kullanabilirsiniz. Bunun yanısıra Axess üye işyerlerinde ve mağazalarda daha fazla chip para kazanma imkanı da Citibank Axess Kredi Kartı’nda.

Citi Axess Sonradan Taksit

Alışveriş yaptığınız mağaza ya da işyerinde taksit imkanı yoksa Citibank Axess ‘Sonradan Taksit’ seçeneğiyle alışverişinizi taksitlendirmeniz mümkün. Citi Axess Kredi Kartı yurtiçi ve yurtdışında yapılan tüm harcamaları 9 taksite kadar bölme olanağı sunuyor. Bunun için CitiPhone ya da Citibank Online aracılığıyla Sonradan Taksit talimatı vermek yeterli oluyor. Citi Axess Kredi Kartı ile yapılan 100 TL ve üzerindeki tüm harcamalar 9, 6, 5, 4 veya 3 eşit taksit ve cazip faiz oranları ile ödenebiliyor.

Citibank Axess Borç Transferi

Diğer bankalardaki kredi kartı borçlarını Citi Axess Kredi Kartı’na transfer edenler 9 ile 36 ay arasındaki vadeler için %1.19’luk düşük faiz fırsatından yararlanıyorlar. Bunun yanısıra Citibank kredi kartı limitinin %75’ine kadar diğer bankalardaki kredi kartlarından Borç Transferi yapma imkanı var. Borç Transferi yapılması durumunda diğer bankalardaki kredi kartları kullanıma kapanmıyor. Citi Axess Borç Transferi ile diğer kredi kartlarına ait tüm borçları Citi Axess Kredi Kartı’na aktarıp, eşit taksit ve düşük faiz avantajı ile ödeyip kapatmak mümkün.

Tags : , , , , , , ,

One thought on “Citibank Axess Kredi Kartı Avantajları”

  1. Citibank kredi karlar idare sorunlu md.ne (CİTİ AXSES KARTI) AXSES KREDİ KARTI NIN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ TAŞIYORMU. Ben İstanbuldan kombi alacağım internet üzerinden bu firma AXSES kartına peşin fiyatına 12 taksit yapıyor anlaşması böyle Citi AXSES KARTIda aynı özelliğe sahipmi? TEŞEKÜRLER cevaplarsanız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Şekerbank Bonus Kredi Kartı Avantajları

Şekerbank Bonus card dünyanın her yerinde geçerli olan, bedava alışveriş ve taksit imkanları sunan avantajlı bir kredi kartı. Tüm dünyada...

Kapat