Akbank Axess Kredi Kartı Sahiplerine İhtiyaç Kredisi

Akbank Axess, Fish ve Wings kredi kartı sahiplerine yepyeni bir bireysel kredi kullanma imkanı sunuyor. Akbank Axess, Fish ve Wings kredi kartları olanlar Akbank’tan formalitesiz, kolayca ihtiyaç kredisi kullanıyorlar.

Akbank’ın kredi kartı sahibi müşterilerine sağladığı kredi başvurunun yapıldığı gün sonuçlandırılarak kullandırılıyor. 7.500 TL limitli olan ve 36 ay vadeye kadar kullanılabilen Akbank Axess Tüketici Kredisi geri ödemeleri de çok pratik. Akbank’ın kredi kartlarına sahip müşterilerine özel ihtiyaç kredisi kullananların taksit ödemelerini kredi kartı ekstrelerine yansıtılıyor.

Bu şekilde kullanılan kredi tutarı kredi kart limitinden sayılmıyor. Kredi kartı limiti kullanılan ihtiyaç kredisi tutarından etkilenmiyor. Akbank’ın Axess, Fish ve Wings kredi kartı sahiplerine özel ihtiyaç kredisini aynı gün içinde kullanmak için Akbank’a nüfus kağıdı, ikametgahı belirten bir fatura ya da belge ve bordro, emekli cüzdanı, maaş yazısı gibi geliri belirten bir belgeyle başvurulması yeterli oluyor.

Akbank’ın Axess, Fish ve Wings kredi kartı sahiplerine özel kredisi ve diğer tüm bireysel kredileri hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için Akbank internet sitesini ziyaret etmek yeterli. Akbank’tan kullanılabilecek bireysel tüketici kredileri arasında ihtiyaç kredileri, taşıt kredileri ve Akbank Mortgage konut kredileri başta geliyor.

Tags : , , , , , , ,

One thought on “Akbank Axess Kredi Kartı Sahiplerine İhtiyaç Kredisi”

  1. akbank a kredi için baş vuruyorum kredim çıkmıyor herhangi pürüzümde yok neden çıkmıyor

Comments are closed.

Önceki yazıyı okuyun:
Taşıt Kredisi Nasıl Alınır Banka Kredi Başvurusu

Banka araç kredisi almak çok uzun bir prosedür gerektirmiyor. Tüm bankalar müşterileri olsun olmasın herkese taşıt kredisi verme yarışı içindeler....

Kapat