Akbank Anında Kredi Onayı – İhtiyaç Kredileri

Akbank İhtiyaç Kredisi başvurusu ypmak isteyenler başvurularını Cep Kredi veya Web Kredi üzerinden gerçekleştirirlerse anında kredi başvurusunun cevabını alıyorlar. Kredi onayını aldıktan sonra diledikleri Akbank şubesine giderek kredilerini kullanabiliyorlar. Evlilikten elektronik eşyaya, ev eşyasından tatile, beyaz eşyadan eğitime kadar her türlü ihtiyaç için Akbank İhtiyaç Kredisi kullanılabiliyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi uygun faiz oranları ve 48 aya kadar vade imkanı ile ön plana çıkyor. Her türlü nakit ihtiyacını en hızlı ve kolay şekilde karşılamanın yolu Akbank’ta.

Akbank İhtiyaç Kredisi kullanabilmek için 18 yaşından büyük olmak ve risk ve istihbaratında herhangi bir olumsuzluğu bulunmamak gerekiyor. Gelirini belgeleyen herkes Akbank İhtiyaç Kredi’sinden yararlanabiliyor. Kredi kullanan kişiye hayat sigortası yapılıyor ve kredinin taksitinin hane halkı (kişinin ve eşinin toplam geliri) aylık ortalama gelirinin %50’sini geçmemesi gerekiyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi’ne internet üzerinden başvurmak için Akbank’ın internet sitesini ziyaret etmek yeterli oluyor. Kredi başvurusu için Akbank İnternet Şubesi’nin müşterisi olma şartı aranmıyor. Kredi başvurusunun cevabı anında cep telefonuna geliyor. Akbank Web Kredi ile sadece ihityç kredisi değil, taşıt ve konut kredisi başvuruları da yapılabiliyor.

Tags : , , , , , , , ,

One thought on “Akbank Anında Kredi Onayı – İhtiyaç Kredileri”

Comments are closed.

Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası Hızlı Kredi

İş Bankası'ndan kredi kullanmak isteyenler şimdi Hızlı Kredi başvuru kanallarıyla anında başvuru yaparak kredi başvuru cevabını hemen alabiliyorlar. İş Bankası...

Kapat