8 TL Günlük Ödemeli 36 ay vadeli 8.000 TL Yapı Kredi’den

Yapı Kredi Bankası günde sadece 5 TL’ye 36 ay vadeli 5.000 TL, 8 TL’ye 36 ay vadeli 8.000 TL Bireysel İhtiyaç Kredisi kullanma imkanı sunuyor. Düşük Faizli ve Komisyonlu Bireysel İhtiyaç Kredisi’nin aylık faiz oranı yüzde 0.50. Yapı Kredi Bankası’nın bu kredi kampanyasına katılanları ayrıca netbook kazanma fırsatı bekliyor.

Yapı Kredi Bankası’nın Düşük Faizli ve Komisyonlu Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasında 5.000 TL kredi için masraf tutarı 424 TL. 36 ay vadeli 5.000 TL İhtiyaç Kredisi kullananlar aylık 154.84 TL taksitle geri ödemelerini yapabiliyorlar.

Yapı Kredi Bankası’nın Düşük Faizli ve Komisyonlu Bireysel İhtiyaç Kredisi için internet üzerinden başvuru yapılabiliyor. Bunun yanısıra SMS ile ya da en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine uğrayarak başvuruda bulunmak mümkün.

Kredi geri ödemeleri dilerseniz Otomatik Ödeme Talimatı vererek, ya da Yapı Kredi Telefon Bankacılığı, Yapı Kredi İnternet Bankacılığı ve Yapı Kredi ATM’leri aracılığıyla yapılabiliyor ve ödemelerden Worldpuan kazanılabiliyor.

Kredi başvurusu yapmak için gerekli olan belgeler ise şunlar:

Nüfus cüzdanı fotokopisi
Gelir belgesi fotokopisi
Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi bir abonelik hizmeti için işlem tarihinden önceki 3 ay içinde alınmış ve kredi kullanacak kişinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı. Fatura getirmek istemeyenler için son 3 ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi

Tags : , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank 95 TL Taksitle 5.000 TL Kredi İhtiyaç Kredileri

ING Bank Kredi Butik İhtiyaç Kredisi kampanyaları çerçevesinde aylık 95 Lira taksitle 5.000 Lira ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sağlıyor. ING...

Kapat