Ziraat Bankası Kredi Avantajları

Ziraat Bankası yüzleri güldüren kredi avantajlarıyla bireysel kredi ürünleri ve seçenekleri sunmaya devam ediyor. Ziraat Bankası hiçbir istihbarat ve haberleşme komisyonu ödemeden Masrafsız Tüketici Kredisi kullandırıyor. Üstelik Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi alanlar hayat sigortası yapılıp yapılmamasına kendileri karar veriyorlar. Krediyi kullananlar kesintisiz olarak kredi tutarını alabiliyorlar.

Ziraat Bankası’nın bir diğer avantajlı kredisi ise Komisyonsuz Taşıt Kredisi. Ziraat Bankası’ndan Taşıt Kredisi kullananlar istihbarat ve haberleşme komisyonu ödemiyorlar.

Ziraat Bankası İndirimli Tüketici Kredisi ile kredilerini alırken diledikleri kadar peşin ödeme yapanlar faiz oranını da istedikleri kadar indiriyorlar. Kredi geri ödemelerini tüm vade boyunca uygulanacak düşük faiz oranları ile yapıyorlar.

Ziraat Bankası İndirimli Taşıt Kredisi kullananların taksit ödemeleri hafifliyor. 0 Km ya da 2. El tüm taşıt alımlarında dileyenler peşin ödeme yapıyor ve faiz oranını istedikleri kadar indiriyorlar. Ziraat Bankası’ndan İndirimli Taşıt Kredisi kullananlar geri ödemelerini tüm vade boyunca uygulanacak düşük faiz oranları ile yapıyorlar.

Ziraat Bankası’nın Bireysel Kredi ürünlerine Ziraat Bankası şubelerinden, internet üzerinden, ATM’lerden, Telefon Bankacılığı yoluyla ve Cep Telefonu ile başvuru yapılabliyor. Kredi cevapları kısa süre içerisinde cep telefonlarına kısa mesaj olarak gönderiliyor.

Tags : , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Ziraat Bankası Bireysel Kredi Ön Başvurusu

Ziraat Bankası Bireysel Kredi başvurusu yapmak için şubeye gitmeye gerek kalmadı. Ziraat Bankası internet sitesinden Tüketici Kredisi, Taşıt Kredisi ya...

Kapat