Ziraat Bankası Bireysel Kredi Ön Başvurusu

Ziraat Bankası Bireysel Kredi başvurusu yapmak için şubeye gitmeye gerek kalmadı. Ziraat Bankası internet sitesinden Tüketici Kredisi, Taşıt Kredisi ya da Konut Kredisi başvurusu yapılabiliyor. İnternet üzerinden yapılan tüm Bireysel Kredi başvuularına birkaç dakika içerisinde cep telefonuna SMS mesajı yoluyla cevap geliyor.

Ziraat Bankası Bireysel Kredi başvurularında şube dışından Tüketici kredileri başvurusu yapılması halinde 15.000 TL’ye kadar kredi alınabiliyor ve 48 ay vadeye kadar kredi kullanılabiliyor. Ziraat Bankası Taşıt Kredisi başvurusunda bu oran 30.000 TL ve 48 ay vade olarak belirlenmiş. Konut kredilerinde 50.000 TL ve 60 ay vadeye kadar internet üzerinden kredi başvurusu yapılabiliyor.

Ziraat Bankası Bireysel Kredi ürünleri ve kampanyaları için internet sitesi dışında ATM’lerden, Müşteri İletişim Merkezi’nden, cep telefonundan başvuru yapılabiliyor.

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi için Ziraat Bankası Internet Şubesi’nden, ATM’lerden, Müşteri İletişim Merkezi’nden ve cep telefonundan kredi başvurusu yapmak mümkün. Bunun yanısıra Ziraat Bankası Taşıt Kredisi ve Konut Kredisi için Müşteri İletişim Merkezi’nden ön başvuru yapılabiliyor.

Ziraat Bankası Bireysel Kredileri ön başvuruları için kredi cevabı çok kısa süre içerisinde cep telefonuna iletiliyor. Bunun ardından gerekli belgelerin tamamlanarak Ziraat Bankası şubesine teslim edilmesiyle kredi işlemi tamamlanmış oluyor.

Tags : , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Ucuz İhtiyaç Kredisi

Bankalar değişik ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla değişik faiz ve masraf oranlarında kredi sunmaya devam ediyorlar. Pekçok kredi seçeneği arasında en uygun...

Kapat