Yapı Kredi Bankası Mortgage Transferi

Türkiye’deki bir bankadan konut kredisi kullanıp yüksek faizlerle konut kredisi taksitleri ödemeye devam edenler için şimdi yepyeni bir fırsat var. Güncel faizlerden ve uygun ödeme koşullrından yararlanmak isteyenler konut kredilerini Yapı Kredi’ye transfer ediyorlar. Yapı Kredi Bankası başka bir bankadan daha önce kullanılan Konut Kredisi’ni güncel faiz oranı ve vadelerde Yapı Kredi’ye transfer etme imkanı sunuyor. Düşen mortgage faizlerinden yararlanmak ve bu sayede ödemelerini azaltmak isteyenler için güncel faiz oranlarıyla Konut Kredisi Transferi imkanı sunan Yapı Kredi Bankası uygun ödeme planı ile konut kredilerini yeniden finanse ediyor. Başka bankadaki mevcut kredi kapatılarak, kalan anapara tutarı, güncel faiz oranları Yapı Kredi Bankası’na transfer ediliyor, konut kredisi taksitleri ve toplam konut kredisi maaliyeti azaltılmış oluyor.

Yapı Kredi Bankası Mortgage Transferi ürününden yararlanmak için başka bir bankadan konut kredisi / mortgage kullanıyor olmak ve aşağıdaki belgelerle Yapı Kredi Bankası’na başvurmak yeterli oluyor:

Satın alınacak konutun tapusu fotokopisi
Kredi kullanacak kişinin nüfus cüzdanı fotokopisi
Kredi kullanacak kişinin gelir belgesi
Son 3 ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi ya da kredi kullanacak kişinin adına düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz, telefon faturası aslı / fotokopisi

Yapı Kredi Bankası internet sitesinden Yapı Kredi Mortgage uzmanlarıyla görüşmek için randevu alınabiliyor ya da Yapı Kredi Bankası Mortgage başvurusu yapılabiliyor.

Tags : , , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Bankası 5 TL Ödemeli Kredi

Yapı Kredi Bankası 'Gelin Yapı Kredi'ye Günde Sadece 5 TL ile 36 ay vade de 5.000 TL Kredi Verelim!' sloganıyla...

Kapat