Yapı Kredi Bankası Ev Kredisi Mortgage Kredileri

Yapı Kredi Bankası yeni ev almak isteyenlere kaçırılmaz konut kredisi fırsatı sunuyor. Yapı Kredi Konut Kredisi’ni 10 yıla varan vadelerle, evinizin değerinin %80’ine kadar kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası’nın avantajlı ev kredisi ürününde aylık yüzde 0,75’ten başlayan faiz oranları ve 6 aya varan taksit indirimleri var. Yapı Kredi Konut Kredisi 375 TL’den başlayan taksitlerle kullanıcılarını bekliyor. 50.000 TL konut kredisi kullanmak isteyen biri 12 ay vadeli konut kredilerinde ilk 3 ay 375 TL taksit ödeme imkanından yararlanabiliyor. 60 ay vadeyle 50.000 TL konut kredisi çekmek isteyen bir müşteri ilk üç ay 380 TL taksit ödüyor.

50.000 TL örnek konut kredisi tutarının toplam masraf tutarı 2.750 TL olarak karşımıza çıkıyor. Bu toplam masrafın içinde kredi açılış ücreti, ekspertiz ücreti, ipotek ücreti, yıllık DASK primi ve yıllık hayat sigortası primi bulunuyor.

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi kampanyası faiz oranları 12 ay vadeye kadar % 0,75. 13 – 60 ay vadede % 0,76 olan aylık faiz oranları 61 – 120 ay vadede % 0,80.

Hayalinizdeki evi satın almak Yapı Kredi Bankası Ev Kredisi ile artık çok kolay. Başvurular ise internet üzerinden tıklayarak ya da SMS ile cep telefonundan tuşlayarak yapılabiliyor. İnternet üzerinden Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi başvurusu yapmak için Yapı Kredi Bankası’nın internet şubesini ziyaret edebilir ve formu doldurduktan sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Tags : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası Oto Kredisi Anlaşmalı Markalar

Garanti Bankası Otomobil Kredisi belli başlı tüm markalarla anlaşmalı olarak kullandırılıyor. Garanti Bankası'nın anlaşmalı olduğu ve anlaşmalı taşıt kredisi kullandırdığı...

Kapat