Yapı Kredi Bankası 5 TL Ödemeli Kredi

Yapı Kredi Bankası ‘Gelin Yapı Kredi’ye Günde Sadece 5 TL ile 36 ay vade de 5.000 TL Kredi Verelim!’ sloganıyla günde 5 TL geri ödemeli kredi ürününü müşterileriyle buluşturuyor. Yapı Kredi Bankası günde sadece 5 lira geri ödemesi olan bireysel ihtiyaç kredisi veriyor. Yapı Kredi’nin yeni ihtiyaç kredisi yüzde 0,50 faiz oranı ile kullanılabliyor.

Kredinin maksimum vadesi 36 ay ve maksimum kredi limti 5 bin lira. Bunun yanısıra Yapı Kredi Bankası yüzde 0,38’den başlayan faiz oranlarıyla 20 bin liraya kadar kullanılabilen bireysel ihtiyaç kredisi seçeneği de sunuyor. Yapı Kredi Bankası bireysel ihtiyaç kredileri kredi kullanmak isteyenlerin her türlü nakit ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmış. Yapı Kredi Bankası’nda ister faizsiz peşin komisyonlu, isterseniz masrafsız Bireysel İhtiyaç Kredisi kullanmak da mümkün.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi’ne internet üzerinden başvurabilirsiniz. Ayrıca SMS ile başvurmak da mümkün. En yakın Yapı Kredi Bankası şubesine uğrayarak da Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi başvurusu yapmak için Yapı Kredi Bankası internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli. İnternet sitesindeki kısa ve kolay başvuru formunu doğru ve eksiksiz doldurun. Başvuru sonucunuz anında cep telefonunuza gelsin.

Tags : , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank Para Cepte İhtiyaç Kredisi

Finansbank Anında Kredi - Kefilsiz Zahmetsiz Para Cebinizde Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyaları ertelemeli ödeme seçenekleri ve düşük faiz oranlarıyla tüketici...

Kapat