Şekerbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Şekerbank maksimum 60 ay vadeyle 30.000 TL limite kadar ihtiyaç kredisi kullandırıyor. Şekerbank İhtiyaç Kredisi faiz oranı tüm vadelerde aylık yüzde 0,99, dosya masrafı ücreti ise en az 50 TL olmak üzere alınacak kredi tutarının yüzde 1’i. Her türlü ihtiyacınızı beklemeden karşılamak ve yüksek kredi limitlerinden yaralanmak için Şekerbank sizi bekliyor.

Şekerbank kredileri cazip faiz oranlarının ve vadelerinin yanısıra kolay başvuru yollarıyla da dikkat çekiyor. Şekerbank İhtiyaç Kredileri’ne başvurular Şekerbank şubelerinden yapılabildiği gibi internetten, sms ile, Şekerbank Atm’lerinden, Şekerbank İnternet Şubesi’nden, telefon bankacılığı ile yapılabiliyor. Şekerbank İhtiyaç Kredisi’ne webden başvuru yapmak için Şekerbank internet web sitesini ziyaret ederek kredi başvuru formunu doldurup göndermek yeterli oluyor. Şekerbank İnternet Şubesi’nden kredi başvurusu ypmak için Şekerbank İnternet Şubesi müşterisi olmak gerekiyor. SMS kanalı ile başvurularda maksimum 10.000 TL tutarında kredi başvurusu yapılabiliyor.

Şekerbank kredi başvuruları çok kısa sürede değerlendirilerek sms yoluyla cep telefonuna kredi cevabı gönderiliyor. Onaylanan krediyi kullanmak için en yakın Şekerbank şubesine gerekli evraklarla uğramak yeterli oluyor.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi kullanmak için gerekli olan belgeler ise şunlar:

Krediye başvuran kişnin kimlik fotokopisi, başvuru sahibine ait ödenmiş fatura örneği, başvuru sahibinin gelir belgesi.

Tags : , , , , , , ,

2 thoughts on “Şekerbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu”

  1. ben de kredilerinizden kullanmak istiyorum yardımcı olursanız cok sevinirim ben ………… belediyesinde kadrolu işçi olarak çalışıyorum 8000 tl kart borç larım var 2700 tl net gelirim var 33000 tl garentiye ödediğim kredim var yalnız kbb bem bozuk telefon numaram ………… arayıp haberdar ederseniz bütün kartlarımı borçlarımı size yapılandırabilirim herşeyimi sizinle çalışırım şimdiden teşekkür ederim selamlar

  2. slm ıyı gunler bende kredılerınızden kullanmak istiyorum evlıyım ıkı cocugum var bi şirkette cay temızlık işi yapıyorum aylık 800 tl maaş alıyorum artı ayda 1.000.00 tl de esım yurtdısından gönderiyo benım 5 milyar kredıye ıhtıyacım var bazı acıl sıkıntılarımı halletmek icin bana bu konuda yardımcı olursanız cok sevınırım gercekten saygılarımla iyi gunler dılıyor cevabınızı beklıyorum…..

Comments are closed.

Önceki yazıyı okuyun:
ING Kredi Kartı Başvurusu

ING Bank kredi kartı almak isteyenler ING Bank'ın Bonus Card'ının avantajlarından faydalanıyorlar. ING Bankası Bonus Card ile alışveriş yapanlar kazandıkları...

Kapat