İş Bankası Nakit Kredi Kampanyası

Türkiye İş Bankası yeni ihtiyaç kredisi kampanyası Dört Dörtlük Nakit Kredi Kampanyası ile avantajlı bireysel nakit kredi kullanma fırsatı sunuyor. İş Bankası’nın nakit kredi kampanyası tüm kamu ve özel sektör çalışanları, serbest meslek sahipleri ile emekliler için tasarlanmış. Türkiye İş Bankası yeni kredi ürünüyle bireysel krediler pazarındaki lider konumunu sürdürüyor.

İş Bankası’nın Dört Dörtlük Nakit Kredisi aylık 110 TL taksit ödemesi ile 60 aya kadar 5.000 TL kredi kullanılabiliyor. Bunun yanısıra 12 aya kadar olan vadelerde 0,55 faiz oranıyla kredi kullanma olanağı var. İş Bankası’nın yeni nakit kredisi kampanyasında vadeler 60 aya kadar çıkıyor. Kullanılabilecek kredi limiti ise 25.000 TL’ye kadar yükselebiliyor. İş Bankası Dört Dörtlük Kredi ile 25.000 TL ve 24 aya kadar aylık %0,96, 60 aya kadar aylık %0,97 faiz oranıyla masrafsız nakit kredi kullanma imkanı da sunuluyor.

Tüm bu imkanların yanında İş Bankası Maksimum İhtiyaç Paketi sahibi olanlar Dört Dörtlük Kredi’den aylık %0,02 faiz ya da 100 TL masraf indirimi ile yararlanabiliyor.

İş Bankası Dört Dörtlük Nakit Kredi ürününe başvurular İş Bankası Şubelerinin yanısıra İş Bankası İnternet Şubesi’nden de yapılabiliyor. Kredi başvuruları ayrıca İş Bankası Bankamatiklerinden ya da SMS gönderilerek cep telefonu aracılığıyla kolaylıkla yapılabiliyor.

Tags : , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Fit Kredi Esnek Ödemeli İhtiyaç Kredisi

Kendi koşullarınıza göre ödemenizi şekillendirebileceğiniz bir ihtiyaç kredisi arıyoranız Denizbank'ın esnek ödemeli kredisi Fit Kredi size göre. Denizbank Fit Kredi...

Kapat