ING Kredi Kartı Başvurusu

ING Bank kredi kartı almak isteyenler ING Bank’ın Bonus Card’ının avantajlarından faydalanıyorlar. ING Bankası Bonus Card ile alışveriş yapanlar kazandıkları bonusları alışverişlerinde para yerine kullanabiliyorlar. ING Bank ile anlaşmalı mağaza ve işyerlerinde ise cazip ödeme koşulları, indirimler ve fırsat kampanyaları ING Bank Bonus Kredi Kartı sahiplerini bekliyor.

ING Bank Bonus Card’ın üye işyerlerinde yazının yayınlandığı tarihte devam eden cazip kampanyalarından bazıları şunlar: Kiler Kazançlı Alışveriş Marketlerinde 2 – 18 taksit, Adese Marketlerinde 2 – 18 taksit, Abbate Mağazalarında yüzde 2 Bonus ve 3 -4 taksit, Uptown ve Damat Mağazalarında 2 – 6 taksit, Arçelik’te 2 -12 taksit, Sarar’da 4 – 6 taksit, Gap Mağazalarında yüzde 3 Bonus, Beko, Bosch, Siemens, Teknosa ve Bimeks’te 2 -12 taksit, Gold Bilgisayar’da 12 -18 taksit, Mado’da yüzde 5 Bonus, Divan Pastaneleri’nde yüzde 5 Bonus, Vatan Bilgisayar’da 2 – 12 taksit, Pizza Hut’ta yüzde 2 Bonus, Koçtaş’ta 2 – 6 taksit, Sevil Parfümeri’de 2 – 12 taksit ve yüzde 1 Bonus, Cinecity’de yüzde 5 Bonus, Fulda, Pirelli, Lassa ve Goodyear’da 2 -12 taksit, Altınbaş Kuyumculuk ve Atasay Kuyumculuk’ta 2-12 taksit, Atasay Kuyumculuk’ta yüzde 1 Bonus, Swatch Saatleri’nde 3 – 6 taksit, Axa Sigorta’da 2 – 6 taksit, HepsiBurada’da 2 -12 taksit, etstur’da 6 – 12 taksit, Ulusoy’da yüzde 1 Bonus.

ING Bank Bonus Card almak için en yakın ING Bank şubesine başvurmak yeterli. Başvuru formunu doldurmanızın ardından kısa süre içinde kredi kartınız basılarak kurye aracılığıyla adresinize teslim ediliyor.

Tags : , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası Avans Hesap Nedir

Garanti Bankası Avans Hesap, hesapta para yokken bile nakit çekebilmeyi ve ödemeleri gerçekleştirebilmeyi sağlayan bir banka hesabı türü. Avans Hesap'la...

Kapat