ING Bank Otomobil Kredisi İnternetten Başvuru

ING Bank Taşıt Kredisi Başvurusu şubelerden yapılabildiği gibi internet üzerinden kısa bir başvuru formu doldurularak yapılabiliyor. Bunun için ING Bank İnternet Sitesini ziyaret etmek yeterli.

ING Bank Taşıt Kredisi İnternet Başvuru Formu’nda Türk Lirası olarak talep ettiğiniz kredi tutarını yazdıktan sonra istenen kredinin vadesini seçiyorsunuz. ING Bank Taşıt Kredisi’nde 12 ay, 18 ay, 24 ay, 36 ay ve 48 ay vade seçenekleri var.

Kredinizi almak istediğiniz ING Bank Şube ilini ve ING Bank Şubesi’ni seçtikten sonra adınızı soyadınızı ve TC Kimlik Numaranızı yazıyorsunuz. Bunun ardından E-Posta Adresi, Ev Telefonu, Cep Telefonu bilgilerinizi giriyorsunuz. Aylık Belgelenebilir Net Gelirinizi TL cinsinden yazdıktan sonra çalıştığınız sektörü ve işyerindeki görevinizi ve işyerinin ünvanını bildiriyorsunuz.

Araçla ilgili doldurulması gereken alanların ilkinde binek araç için mi yoksa ticari araç için mi kredi istediğinizi seçiyorsunuz. Seçenekler arasındaki markalardan birini işaretledikten sonra 0 km araç için mi yoksa 2. el araç için mi taşıt kredisi kullanmak istediğinizi belirtiyorsunuz. Aracın model yılını seçtikten sonra alınmak istenen aracın satın alma değerini yazıyorsunuz. Gönder tuşuna basarak Taşıt Kredisi Başvurusunu tamamlamış oluyorsunuz.

İnternetten Taşıt Kredisi Başvurusu yapmak bu kadar kolay. ING Bank çok kısa süre içinde kredi başvurularını sonuçlandırarak cevaplandırıyor.

Tags : , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank % 9.5 Hoşgeldin Faizi Turuncu Hesap

ING Bank yepyeni cazip bir banka hesabı modelini Türk kamuoyuyla paylaşıyor: Yüksek Faizli Turuncu Hesap. Turuncu Hesap'ta 'hoşgeldin faizi' ilk...

Kapat