ING Bank % 9.5 Hoşgeldin Faizi Turuncu Hesap

ING Bank yepyeni cazip bir banka hesabı modelini Türk kamuoyuyla paylaşıyor: Yüksek Faizli Turuncu Hesap. Turuncu Hesap’ta ‘hoşgeldin faizi’ ilk 90 gün boyunca tam yüzde 9.5. Turuncu Hesap 90 gün sonra da yine yüksek faiz oranıyla kazandırmaya devam ediyor. Aslında vadesiz olarak açılan Turuncu Hesap gecelik olarak yüksek faiz kazandırıyor. Hesabın açılması için asgari bir limit olmadığı gibi faiz kazanmak için herhangi bir vade süresinin beklenmesi de gerekmiyor.

ING Bank Turuncu Hesap açarken herhangi bir tutar para yatırma zorunluluğu yok. Hiç para yatırmadan da ING Bank’ta Turuncu Hesap açılabiliyor. Turuncu Hesap faiz oranı gecelik olarak işletiliyor ve kazanılan faiz gecelik olarak hesaba yansıtılıyor. Her gün anapara ve faiz birlikte değerlendirildiğinden diğer vadeli mevduat hesaplarına göre avantaj sağlıyor.

ING Bankası Turuncu Hesap’ın vadesi olmadığından hesap vade gününün dolması gibi birşey beklemeye gerek olmuyor. Elinize ne zaman para geçerse, istediğiniz her gün hesaba para yatırılabiliyor. Üstelik hafta içi saat 17:00’ye kadar yatırdığınız her tutara hemen aynı gün faiz ödenmeye başlıyor.

Turuncu Hesap ücretsiz bir hesap olduğu için hesap açtırmak için herhangi bir ücret ödeme zorunluluğu yok. Üstelik Turncu Hesap’ta hesap işletim ücreti de yok. Bunun yanısıra ING Bankası İnternet ve Telefon Bankacılığı’nı kullanarak yapılan EFT ve havaleler için de ücret ödenmiyor. Turuncu Hesap’tan ING Bank Şubelerine uğrayarak istenilen anda para çekilebiliyor.

ING Bank Turuncu Hesap açılışı para yatırma zorunluluğu olmaksızın ING Bankası’nın internet sitesi üzerinden de yapılabiliyor.

Tags : , , , , , , , , , , , ,

4 thoughts on “ING Bank % 9.5 Hoşgeldin Faizi Turuncu Hesap”

  1. Reklam yapacağız diye milleti kandırmayın.. Cumartesi pazar faiz işletilmiyor yani ayda 8 gününüzü çalıyorlar.. hesaplasınlar vadeli hesap daha çok kazandırıyor.. İng’den şikayet etseniz de size dönüş yapılmıyor.. Kısacası bu oyuna geldim ve hemen dönüş yapacağım.. 8 günün faizini yiyorlar ama yansıtmıyorlar kanmayın..!

  2. ben de turuncu hesaba başvurdum ama 12 gündür kurye sözleşmeyi dahi ulaştırmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda gelecek gelecek diye sallıyolar. Sayfalarında kurye bilgilerinden baktığımda hiçbir şey çıkmıyor. Dünyanın neresinde görülmüş iki hafta kuyenin dağıtımı yapamaması. Şubelerine gittiğimdede kuryeyi beklemenize gerek yok hemen açalım diyolar.Bu nasıl standart, bu nasıl iş akışı, bu nasıl formalite?

  3. Valla ben paramı yatırdım. Hafta sonraları dahil tüm fazii kuruşu kuşuna ödüyorlar. çok iyi kazanıyorum. isteyene ekstreyi gönderebilirim. Tayfur yanlış yanlı haber yapmışssın. darısı diğer bankalara. Saygılarımla.

  4. Aynen hafta sonları da faiz işliyor. EFT de bedava süper iş. İlk defa bu kadar faizden para kazanıp keyif alıyorum

Comments are closed.

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası İnternet Şubesi şifresi nasıl alınır

Garanti Bankası Türkiyede internet bankacılığının önder ismi. Türk bankaları arasında internet bankacılığı hizmetlerini yaygın şekilde başlatan banka olan Garanti Bankası'ndan...

Kapat