ING Bank Borç Transferi Kredisi

ING Bank Kredi Butik Borç Transferi ürünü ile diğer bankalarda bulunan kredi borçlarınızı ING Bank’a transfer etmeniz mümkün. ING Bank bu borç transferi sonucu ne kadar tassarruf edeceğinizi ve aylık kredi taksitlerinizin ne kadar azalacağını gösteren eğlenceli bir test hazırlamış: ING Kredi Tasarruf testi. Testi gerçeleştirenler çoğunlukla ING Bank’a borç transferi yaptıklarında karlı çıkacaklarını görüyorlar.

ING Bank Kredi Butik Borç Transferi Kredisi ürünü sabit faizli bir kredi. Kredinin aylık faiz oranı % 1,10. Teminatsız bir kredi olan Kredi Butik Borç Transferi Kredisi kefilsiz olarak kullanılabiliyor. Kredi Butik Borç Transferi Kredisi’nin kullanım limiti de oldukça yüksek. ING Bank’a borç transferi yapanlar 50.000 TL’ye kadar kredi imkanından yararlanabiliyorlar. Minimum kredi tutarı ise 1.000 TL.

Kredi Butik Borç Transferi Kredisi’nin maksimum vadesi 24 ay. Türk Lirası olarak verilen kredinin minimum ger ödeme vadesi ise 3 ay olarak belirlenmiş. ING Bank Kredi Butik Borç Transferi Kredisi kullanmak için hayat sigortası yaptırma şartı aranmıyor. Krediyi kullananlar isterlerse hayat sigortası yaptırabiliyorlar. ING Bank borç transferi uygulamasından yararlanmak isteyenler Kredi Butik Borç Transferi Kredisi kullanmak için masraf ödemiyorlar. ING Bank’a borç transferi yapan müşteriler dilerlerse ek kredi kullanabiliyorlar. ING Bank’a kredi borcu transferi yapmadan da cazip ING Bank kredilerinden yararlanmak da elbette mümkün.

Tags : , , , , ,

3 thoughts on “ING Bank Borç Transferi Kredisi”

  1. ümitköy seyir cafede çalışıyorum iş yerimi kapatmak zorunda kaldım 14000 tl kullanmak istiyorum iyi günler

  2. emekli ve çalışanım 25000 tl borcum var değişik bankalara 1950 tl gelirim var belgeli borçlarımı sizin bankaya taşıyıp rahat ödemek istiyorum ayrıca emekli maaşımı sizin bankaya taşıyıp emekli maaşımdan kesilmek üzere saygılar

  3. Ben Zabıta Memuru olarak çalışmaktayım 2184 TL maaşım var ilçede bulunan ziraat bankasından kredi almıştım. şu an 24900 tl borcum kalmış. sizin bankanızdan 60 ay vade ile 35000 tl kredi alabilirmiyim? önce ziraat teki kredimi kapatıp geri kalanını da kullanmak istiyorum. bu olabilirmi? ziraat teki taksitler fazla olduğu için zorlanıyorum, vadeyi uzatıp taksitleri düşürmek istiyorum. saygılarımla, bilgi verirseniz sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası Esnek İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası çok önemli faiz tasarrufu sağlayacak yeni bir kredi modeli sunuyor: Garanti Bankası Esnek Destek Kredisi. Belirli bir tutarda...

Kapat