HSBC Kefilsiz Taşıt Kredisi 0 Km 2. El Taşıtlar İçin

HSBC 48 aya varan vadelerle ve aylık yüzde 1,19 faiz oranıyla avantajlı Taşıt Kredisi kullandırıyor. HSBC Taşıt Kredisi ile hayalinizdeki 0 km ya da 2. el otomobilin keyfini çıkarın. Üstelik HSBC Taşıt Kredisi kefilsiz olarak kullanılabiliyor.

HSBC Kefilsiz Taşıt Kredisi’nde 0 Km ve 2. El Araçlarda Kredi Yüzdeleri Ne Kadar?

0 km. taşıtlarda kredi kullanılacak anahtar teslim fiyatının %70’ine kadar HSBC Kefilsiz Taşıt Kredisi kullanabilirsiniz. 2. el taşıt için kredi kullanmak istiyorsanız kasko bedelinin maksimum %70’ine kadar HSBC Kefilsiz Taşıt Kredisi kullanmanız mümkün.

HSBC Kefilsiz Taşıt Kredisi Maksimum Vade ve Faiz Oranları Nedir?

HSBC Kefilsiz Taşıt Kredilerinde maksimum vade 48 ay. Tüm vadeler için uygulanan faiz oranı ise aylık yüzde 1,19.

HSBC Taşıt Kredisi Kullananlardan Kefil İsteniyor mu?

HSBC Taşıt Kredisi kefilsiz bir taşıt kredisi. Kredi kullananlardan kefil istenmiyor, sadece kredi kullandırılan araç için taşıt rehni teminat olarak alınıyor.

2. el taşıtlar için kullanılacak araç kredilerinde, aracın yaşı ve kredi vade yıl sayısının toplamı, HSBC Bank’ın uyguladığı maksimum vade seçenekleri geçerli olmak kaydıyla, 8 yılı aşamıyor.

HSBC Kefilsiz Taşıt Kredisi uygun faiz oranları ve uzun vadeleriyle sıfır kilometre ya da ikinci el taşıt almak için banka kredisi arayanlara uygun ödeme seçenekleri sunuyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “HSBC Kefilsiz Taşıt Kredisi 0 Km 2. El Taşıtlar İçin”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
HSBC Bank Mortgage Kredisi

HSBC Bank Mortgage Kredisi ile gönlünüzdeki eve çok uygun koşullara sahip olabilirsiniz. Maksimum 120 ay vade ile kullanılabilen HSBC Bank...

Kapat