HSBC Bank Mortgage Kredisi

HSBC Bank Mortgage Kredisi ile gönlünüzdeki eve çok uygun koşullara sahip olabilirsiniz. Maksimum 120 ay vade ile kullanılabilen HSBC Bank Mortgage Kredisi satın alınacak konutun ekspertiz değerinin maksimum %75’ine kadar konut kredisi kullanma imkanı sunuyor.

HSBC Bank Konut Kredisi uygun faiz oranlarının yanısıra kefilsiz kredi kullanma avantajını sunuyor. HSBC Bank Mortgage Kredisi bunun yanısıra, “erken ödeme”, “ara ödeme” ve otomatik ödeme gibi kolaylıklar sağlıyor.

HSBC Bank Konut Kredisi 36 ay kadar olan vadelerde aylık yüzde 0,76 faiz oranıyla karşımıza çıkıyor. 60 ay vadede bu oran aylık yüzde 0,79, 84 ay vadede yüzde 0,82, 120 ay vadede ise 0,85.

HSBC Bank Ferdi Kaza Sigortası uygulaması sayesinde sigorta işlemleri, sağlık beyanı, check up gibi işlemlere gerek kalmadan yapılabiliyor. HSBC Bank’tan Konut Kredisi kullandırılan konutlar için kredi vadesi süresince konut ipoteği yapılıyor. HSBC Bank Mortgage Kredisi kullanılması için zorunlu olarak yaptırılması gereken sigortlar ise şunlar: Konut Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, DASK Doğal Afet ve Deprem Sigortası.

HSBC Bank Konut Kredisi kredi talep ve tahsis ücreti minumum 500 TL olmak üzere kredi tutarının %0.5’i, komisyon kredi tutarının en az %0.5’i en fazla %5.5’i, Kredi ekspertiz ücreti 550 TL, ipotek tesis ücreti 150 TL, erken kapama / ara ödeme ücreti ödeme tutarının %2’si olarak uygulanıyor.

Tags : , , , , , , , ,

One thought on “HSBC Bank Mortgage Kredisi”

Comments are closed.

Önceki yazıyı okuyun:
Halkbank Kamu Çalışanı Kredisi – Özel Tüketici Kredisi

Halkbank kamu çalışanları için çok özel ödeme koşullarıyla Kamu Personeli İçin Tüketici Kredisi kampanyasını sürdürüyor. Kamuda çalışanlar için Halkbank’ta çok...

Kapat