Halkbank Kamu Çalışanı Kredisi – Özel Tüketici Kredisi

Halkbank kamu çalışanları için çok özel ödeme koşullarıyla Kamu Personeli İçin Tüketici Kredisi kampanyasını sürdürüyor. Kamuda çalışanlar için Halkbank’ta çok özel ihtiyaç kredisi var. Kamu personeli için 60 aya varan vadelerde ve düşük faiz oranlarında düzenlenmiş Dost Kredi kamu çalışanlarının bütçesini rahatlatıyor.

Yalnızca kamu personeline özel özel avantajlı tüketici kredisi 0,95’den başlayan faiz oranları ile kullandırılıyor. Kefilsiz olarak sunulan Kamu Çalışanına Özel Kredi 0,95’den başlayan faiz oranları ile Halkbank şubelerinde kullanıcılarını bekliyor. Kamu Çalışanlarına Özel Tüketici Kredisi’nin vade oranları 60 aya varıyor. 20.000 TL kredi kullanmak isteyenler 24 ay vade için aylık yüzde 0,95, 60 ay vade için aylık yüzde 0,99 faiz oranıyla Halkbank Tüketici Kredisi kullanabiliyorlar. Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel Tüketici Kredisi’nde dosya ücreti 315 TL, hayat sigortası bedeli ise 50 TL.

Kimler Kamu Çalışanlarına Özel Tüketici Kredisi Alabilir?

Halkbank kredi kartı sahibi olanlar ya da kredi kartı başvurusu yapanlar,
Halkbank’ta bulunan bir hesaptan bir adet Otomatik Ödeme Talimatı verenler ya da bir Kredili Mevduat Hesabı açtıranlar Halkbank’ın Kamu Personeline Özel Kredisi’nden faydalanabiliyorlar.

Halkbank Kamu Personeli Özel Tüketici Kredisi Başvurusu Yapmak İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Krediye başvuracak kişiye ait kamu personeli kimliği / belgesi
Gelir Belgesi
Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı)
Son aya ait ödenmiş telefon, elektrik, su gibi herhangi bir fatura ya da muhtardan alınacak ikametgah belgesi

Tags : , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Halkbank 4 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi

Halkbank 48 aya varan vadeler ve çok uygun faiz oranlarıyla taşıt kredisi kullandırıyor. Halk Bankası'nın özel taşıt kredisi 0 km...

Kapat