Halkbank Borç Transferi Kredisi Dost Kredi

Halkbank maaş müşterileri ve tüm kamu çalışanları için cazip bir borç transfer kredisi ürünü sunuyor. Halkbank’ın yeni kredi borcu transfer kredisi uygulaması ile maaşını Halkbank’tan alan Emekli ve Bordro24 müşterileri ile tüm kamu çalışanları diğer bankalardaki kredi borçlarını Halkbank’a transfer edebiliyorlar. Halkbank sunduğu kredi borcu kapatma ve transfer kredisi ile diğer bankalardaki bireysel kredi borçlarını ve kredi kartı bakiyelerini uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile Halbank’a transfer etme fırsatı veriyor.

Halkbank Dost Kredi ile tüm kredi ve kredi borçlarınızı Halkbank’a aktarabilir, uygun faiz oranları, seçiminize kalmış ödeme seçenekleri ve uzun vadelerle yeniden yapılandırabilrsiniz.

Halkbank DOST Kredi artık masrafsız olarak sunuluyor. Halkbank Tüketici Kredisi DOST Kredi kullanmak isteyenler masraf ödemeden kredi kullanabiliyorlar. Diğer bankalardaki kredi ve kredi kartı borçlarını Halk Bankası’na transfer etmek isteyenler masraf ödemeden Halkbank Borç Transfer Kredisi kullanma imkanından yararlanabiliyorlar. Halk Bankası Dost Kredi’de dosya masrafı yok. Halkbank Kredisi kullanmak isteyenler sadece 25 TL sigorta bedeli ödemesi yapıyorlar.

Halkbank Dost Kredi faiz oranları % 0,92’den başlıyor, kredi vadeleri ise 60 aya kadar çıkıyor. 10.000 TL kredi için 1 – 24ay arası vadelerde aylık faiz oranı % 0,92 olarak uygulanıyor. 10.000 TL kredi limiti için 25 – 48 ay arası vadelerde aylık faiz oranı % 0,95, aynı kredi tutarı için 49 – 60 ay arası vadelerde aylık faiz oranı ise % 0.98.

Tags : , , , , , , ,

12 thoughts on “Halkbank Borç Transferi Kredisi Dost Kredi”

 1. 25000 ytl kredi borcum var emekli ve çalışanım borçlarımı sizin bankaya taşıyıp rahat ödemek istiyorum saygılar

 2. mrblar iyi çalışmalar…benim birçok bankaya kredi ve kredi borcum var ve mümkün olduğu kadar geciktirmeden ödemeye çalışıyorum ama çok fazla zorlanıyorum tek bir çatı altında bütün borçlarımı toplayıp rahatlamak ve düzenli bir ödeme gerçekleştirmek istiyorum bu konuda bana ne şekilde yardımcı olabilirsiniz???

 3. kamu çalışanıyım 30,000tl borcum var bir bankadan yapılandırmak istiyorum 10,000tl ihtiyacım var

 4. Ankara Çubuk ilçesi şubenizden maaş almaktayım. öğretmen olarak çalışıyorum. sizin bankanız dışında iki bankaya kredi borcum var.Ancak bu iki bankaya ödemelerim gecikti. bu iki bankaya borcum 8000 liradır. Ayrıca bu borçlarımın borç dışında 6000 lira da kredi kartları ve artı hesap borcum var. bu borçlarımın borç transferi yapılarak, sizin bankadaki kredimle birleştirilerek 32000 lira talep ediyorum. maaşımı bankanızdan aldığım için ve ödemeler otomatik olduğu için bir sorun yaşamıyorum. çok zor durumdayım. bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. gerekli cevabın telefonuma SMS ile bildirmenizi diliyorum. Lütfen olumlu cevabınızı bekliyor. SAYGILARIMLA.

 5. diğer bankalara olan toplam 7620 tl ve bankanıza olan kredi borcuyla yeniden verilecek bir krediyle borçlarım bankanız toplanarak tek taksit halinde 72 veya 96 ay vadeyle taksitlendirerek ödemem kolaylaşacaktır. not maaşımı zaten bankanızdan almakla beraber kurumunuzun sicil nolu personellerindenim cevabınız bekliyor saygılar sunuyorum.

 6. Responses to Halkbank Borç Transferi Kredisi Dost Kredi / kimler icin bu secenek bankanızla calısanlar ıcın degıl sanırım

 7. merabaar benım yüz mılyar kıredı borcum var onu sızın bankanıza taşıyıp rahatca ödemek istiyorummmm mumkunmuuuuu saygılarımla cvp beklıyorum

 8. 70000 tl tüketici 70000 ev kredisi borcum var tüketici borçlarını bankanıza getirmek istiyorum

 9. benim toplam diğer bankalardan aldığım krediler hesap borcum 7500. ben bunu sizin bankanıza transfer etmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 10. halk bankası dahil diğer bankalarda ödemekte olduğum kredilerim var. hepsinin toplamı 17000 tl. ayrı ayrı bankalarda olduğundan dolayı aylık ödemeler 1200 TL olarak ödeniyor. hepsini kapatıp halk bankasında tek kredi olarak ödemek istiyorum. böylece ödemelerde oluşan aksaklıklarda ortadan kalkmış olacak. konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim.

 11. 3 tane kredı kartına toplam 2000 lıra borcm var acıl yardım tek yerde toplamak ıstıyorum.

 12. Tum kredi kartı ve kredi borclarimi tek bir bankaya toplamak istiyorum yardiminiza ihtiyacim var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank Borç Transferi Kredisi

ING Bank Kredi Butik Borç Transferi ürünü ile diğer bankalarda bulunan kredi borçlarınızı ING Bank'a transfer etmeniz mümkün. ING Bank...

Kapat