Halk Bankası Özel Sektör Çalışanına Kredi

Özel sektörde ücretli çalışanlar için Halkbank özel bir Tüketici Kredisi hazırladı. Özel sektör çalışanlarına özel avantajlı kefilsiz tüketici kredisi özel sektör çalışanlarını Halkbank Şubelerinde bekliyor. 60 aya varan vadelerle, aylık 0,99’dan başlayan faiz oranları ile kullanılabilen Özel Tüketici Kredisi’nden yararlanmak için Halk Bankası’ndan bir kredi kartı sahibi olmak ya da yeni bir kredi kartı başvurusunda bulunmak, Halk Bankası’ndaki kendilerine ait bir hesaptan bir adet Otomatik Ödeme Talimatının bulunması ya da kredi kullanacak kişi adına bir Kredili Mevduat Hesabı açtırmak yeterli oluyor.

Dosya Ücreti 420 TL, Sigorta Bedeli 50 TL olan Halk Bankası İhtiyaç Kredisi 20.000 TL için 24 ay vadelerde %0,99 aylık faiz oranıyla kullanılabiliyor. Halk Bankası’nın kredisinden 60 ay vadeyle yararlanmak isteyenler 20.000 TL için aylık %1,03 faiz oranıyla kredi çekebiliyorlar. Kefilsiz olarak kullanılabilen Halkbank Özel Sektör İhtiyaç Kredisi uygun faiz oranları ve uzun vade imkanlarıyla dikkat çekiyor.

Halkbank Bireysel Tüketici Kredilerinden yararlanmak için Gelir Belgesi, Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı), İkametgah belgesi veya son aya ait ödenmiş telefon, elektrik, su ve benzeri bir fatura ile Halk Bankası şubelerine başvurmak yeterli oluyor. Halkbank kredileriyle ilgili geniş bilgi Halk Bankası’nın internet web sitelerinden ve diğer kredi karşılaştırma sitelerinden alınabiliyor.

Tags : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Bankası Ev Kredisi Mortgage Kredileri

Yapı Kredi Bankası yeni ev almak isteyenlere kaçırılmaz konut kredisi fırsatı sunuyor. Yapı Kredi Konut Kredisi'ni 10 yıla varan vadelerle,...

Kapat