Halkbank Dost Kredi Başvurusu

Halkbank maaş müşterileri ve tüm kamu çalışanları için Dost Kredi Tüketici Kredisi ürününü hazırladı. Dost Kred Halk Bankası Tüketici Kredisi ile uygun faiz oranları, 60 aya varan vadeler ve değişik ödeme seçenekleriyle ihtiyaç kredisi kullanabilir, diğer bankalardaki tüm bireysel kredi borçlarınızı ve kredi kartı bakiyelerinizi Halkbank’a transfer edebilirsiniz. Halkbank Dost Kredi ile diğer bankalardaki kredi ve kredi kartı borçlarını kapatma imkanı sunuluyor. Diğer bankalarda bulunan kredi kartı borçları Halkbank tarafından ödenerek kapatılıyor ve bu borçlar düşük faizli Tüketici kredisi ile yeniden yapılandırılıyor.

Halk Bankası’nın sunduğu Dost Kredi’ye başvuru yapmak için aşağıdaki belgeleri Halk Bankası’na ulaştırmak yeterli oluyor:

Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı Fotokopisi)
İkametgah belgesi veya son aya ait ödenmiş telefon, elektrik, su vb. fatura
Gelir Belgesi (Maaşını Halkbank’tan alanlardan gelir belgesi talep edilmiyor)

Halkbank’ın maaşını Halkbank’tan alanlara ve tüm kamu çalışanlarına sağladığı ucuz borç kapatma kredisi imkanı ile diğer banalardaki yüksek faizli kredi ve kredi kartı borçlarını Halkbank’a transfer etmek mümkün. Halkbank’ın Borç Kapatma Kredisi Dost Kredi’nin faiz oranları yüzde 0.92’den başlıyor. 25 TL sigorta bedeli dışında hiçbir dosya masrafı, inceleme ücreti vb. içermeyen Dost Kredi 60 ay vadeye kadar kullanılabiliyor. Halkbank Borç Transfer Kredisi ile diğer bankalarda vadesi gelmiş kredi kartı borçları için de uzun vadeye yayılan, uygun faizli bir borç yapılandırması yapmak mümkün oluyor.

Tags : , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Halkbank Borç Transferi Kredisi Dost Kredi

Halkbank maaş müşterileri ve tüm kamu çalışanları için cazip bir borç transfer kredisi ürünü sunuyor. Halkbank'ın yeni kredi borcu transfer...

Kapat