Garanti Bankası Taşıt Kredisi Koşulları

Garanti Bankası almak istediğiniz binek ya da ticari, 0 km ya da 2. el araçlar için 60 aya kadar vade imkanıyla taşıt kredi sunuyor. Garanti Bankası Oto Kredisi uygun faiz oranı ile karşımıza çıkıyor. Garanti Bankası Otomobil Kredisi faiz oranı 60 aya kadar tüm vadelerde yüzde 1,34.

Garanti Bankası Otomobil Kredisi alanlar kendilerinin belirleyeceği en uygun ödeme ile kredi geri ödemelerini yapabiliyorlar. Taşıt Kredisi talepleri diğer tüm kredi başvurularında olduğu gibi, kredi başvurusunun ardından en kısa sürede yantlanıyor. Garanti Bankası tüm bireysel kredilerde hızlı başvuru sonuçlandırma süreciyle ön plana çıkıyor.

Garanti Bankası Oto Kredilerinde teminat olarak satın alınan aracın rehni yeterli oluyor. 0 kilometre taşıtlar için yapılan kredi başvurularında kefil koşulu aranmıyor. 2. el taşıtlarda 5 yaşa kadar araçlar kredilendiriliyor ve kefil talep ediliyor.

Garanti Bankası Oto Kredisi’ne nasıl başvurabilirim? Garanti Bankası Oto Kredisi için Gerekli belgeler nelerdir?

Garanti Bankası Oto Kredisi başvuruları herhangi bir Garanti Bankası şubesine yapılabiliyor. Garanti Bankası Oto Kredisi kullanmak için gerekli belgeler ise şunlar: başvuru formu, nüfus cüzdanı aslı, serbest çalışanlar için vergi levhası, son üç yıla ait bilanço ve gelir tablosu.

Garanti Bankası İnternet Sitesi’nden kredi ve taksit hesaplama işlemlerini kredinin tipini seçerek kolaylıkla yapabilir, ne kadar taksit ödeyeceğinizi görebilirsiniz.

Tags : , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank Otomobil Kredisi İnternetten Başvuru

ING Bank Taşıt Kredisi Başvurusu şubelerden yapılabildiği gibi internet üzerinden kısa bir başvuru formu doldurularak yapılabiliyor. Bunun için ING Bank...

Kapat