Garanti Bankası Oto Kredisi Anlaşmalı Markalar

Garanti Bankası Otomobil Kredisi belli başlı tüm markalarla anlaşmalı olarak kullandırılıyor. Garanti Bankası’nın anlaşmalı olduğu ve anlaşmalı taşıt kredisi kullandırdığı dünya çapında ünlü otomobil markaları şunlar: Audi, Alfa Romeo, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jaguar, Lancia, Kia, Mazda, Mercedes-Benz, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Saab, Skoda, Seat, SsangYong, Suzuki, Toyota, Volvo ve Volkswagen.

Garanti Bankası Oto Kredisi ile 60 aya varan vadeler ve uygun ödeme koşullarıyla hayalinizdeki araca hemen sahip olabilirsiniz. Garanti Oto Kredisi’nin başlıca avantajları arasında 60 aya kadar sunulan vade imkanı ve kredi kulanan kişinin belirleyebileceği kendisine en uygun ödeme planı ile ödeme olanağı var. Garanti Bankası Taşıt Kredisi talepleri başvurunun ardından en kısa sürede cevaplandırılıyor.

Garanti Bankası “0” kilometre taşıtlar için yapılan kredi başvurularında kefil koşulu aramıyor. Teminat olarak satın alınacak aracın rehni yeterli oluyor. 2. el taşıtlar için kullanılan otomobil kredilerinde ise 5 yaşa kadar araçlar kredilendiriliyor ve kefil talep ediliyor.

Garanti Bankası Oto Kredisi 6 ay ile 60 ay arasında seçime bağlı vadelerde 1,34 aylık faiz oranıyla kullanılıyor. Garanti Bankası’nın web sitesinden ayrıntılı bilgi almak ve kredi taksitlerini online olarak hesaplamak mümkün.

Tags : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Mortgage Başvuru Yolları

Akbank Büyük Kırmızı Ev sistemi ile kolay ve hızlı bir şekilde Akbank Mortgage başvurusu yapabiliyor. Akbank Konut Kredisi başvurusu cevabı...

Kapat