Garanti Bankası İnternet Şubesi şifresi nasıl alınır

Garanti Bankası Türkiyede internet bankacılığının önder ismi. Türk bankaları arasında internet bankacılığı hizmetlerini yaygın şekilde başlatan banka olan Garanti Bankası’ndan İnternet Şubesi şifresi almak için çok zor değil. Garanti Banksı’nın Bonus, Flexi, Shop&Miles, American Express, Garanti Card veya Paracard’larından birine sahipseniz form doldurmanıza gerek kalmıyor. Kart şifreniz ile İnternet Şubesi, Cep Şubesi ya da Alo Garanti Telefon Bankacılığı aracılığıyla Garanti Bankası İnternet Şubesi şifre ve parolanızı anında alabilirsiniz.

Garanti Bankası’nda yalnızca hesabınız varsa ya da Garanti Bankası müşterisi değilseniz Garanti Bankası’nın internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli. Garanti Bankası internet sitesindeki başvuru formunu doldurararak başvuruda bulunabilrsiniz. Garanti Bankası kurye aracılığıyla sözleşmenizi en kısa zamanda bildirdiğiniz adrese teslim ediyor. Sözleşmenizi kimlik fotokopinizle birlikte Garanti Bankası şubesine götürerek Garanti Bankası İnternet Şubesi şifrenizi anında alabilirsiniz. Başvurunuzu Garanti Bankası şubelerinden yaptığınız takdirde ise başvuru tarihinden sonra bir hafta içinde Alo Garanti’yi arayıp Garanti Bankası İnternet Şubesi şifrenizi alabilirsiniz.

Tags : , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank CardFinans İnternetten Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank Kredi Kartı CardFinans sahibi olmak şimdi çok kolay. Finansbank şubelerine uğrayanlar 15 dakika içinde Finansbank Kredi Kartı sahibi olabiliyorlar....

Kapat