Garanti Bankası Esnek İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası çok önemli faiz tasarrufu sağlayacak yeni bir kredi modeli sunuyor: Garanti Bankası Esnek Destek Kredisi. Belirli bir tutarda kredi kullanmayı tasarlayan ancak kullanmayı düşündüğü kredinin tümüne hemen ihtiyaç duymaynlar için tasarlanan Esnek İhtiyaç Kredisi ile kredinizin istediğiniz miktarını kullanabiliyorsunuz.

Örneğin 6 ay içinde 20.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmayı düşünüyrsunuz. Ama bu 20.000 TL’nin 5.000 TL’sine şu anda ihtiyacınız var. Bu durumda ilk aşamada ihtiyacınız kadar miktarı kredi olarak kullanıyorsunuz. Sadece kullandığınız miktara kredi faizi işlemeye başlıyor. Böylece daha sonra ihtiyacınız olacak kredi limiti için faiz ödememiş ve kredi faizinden büyük miktarda tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Dilimler halinde banka kredisi kullanma imkanı getiren Garanti Bankası Esnek Destek Kredisi bankalar arasındaki ihtiyaç kredisi rekabetinde Garanti Bankası’nı ön plana çıkartıyor. Garanti Bankası Esnek İhtiyaç Kredisi modeli ile belirlediğiniz krediyi istediğiniz zamanlarda ve istediğiniz limitlerde kullanabiliyorsunuz. Kredinizin belirli bir bölümünü kullanmaya hiç ihtiyacınız olmazsa kredinin bu bölümünü kullanmayabilyorsunuz. Kullanmadığınız kredi bölümü için herhangi bir faiz ödemesi yapmıyorsunuz.

İhtiyacı tutarında zaman içinde dilim dilim kredi kullanmak ve sadece kullandığı kredi miktarı için faiz ödemek isteyenler için Garanti Bankası Esnek Destek Kredisi çok avantajlı kredi seçenekleri sağlıyor. Bireysel kredilerde lider konumda olan Garanti Bankası’nın dilimli ihtiyaç kredisi hakkında daha fazla bilgiyi Garanti Bankası internet sitesinden alabilir ve Garanti Bankası Bireysel Kredilerine internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Tags : , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası e-kredi düşük faizli kredi

Garanti Bankası internet üzerinden bireysel kredi başvurusunda bulunanlara şubeden başvuru yapanlara göre daha düşük faizle kredi imkanı sağlıyor. Düşük faizli...

Kapat