Garanti Bankası Avans Hesap Nedir

Garanti Bankası Avans Hesap, hesapta para yokken bile nakit çekebilmeyi ve ödemeleri gerçekleştirebilmeyi sağlayan bir banka hesabı türü. Avans Hesap’la vadesiz hesabınıza kredili bir mevduat hesabı bağlanır. Harcamalar için hesaptaki para yeterli olmadığında Avans Hesap devreye girer ve kredi kullanma imkanı sağlar. Garanti Bankası Avans Hesap ile sadece kullandığınız tutar ve gün için faiz ödersiniz.

Garanti Bankası Avans Hesap Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası şubelerinden Avans Hesap Başvurusu yapılabiliyor. Bunun yanısıra Garanti İnternet Şubesi’ndeki yönergeleri izleyerek anında Avans Hesap başvurusu yapabilirsiniz. Garanti Bankası Avans Hesap başvurusu çok kısa süre içinde sonuçlandırılıyor. Başvuru sonucu en geç 5 iş günü içerisinde müşterinin e-posta adresine gönderiliyor.

Garanti Bankası Avans Hesap İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Avans Hesap başvurusu onaylandığında onaylanan limiti kullanabilmek için Garanti Bankası şubesine nüfus cüzdanı ve gelir belgesi ile gitmek yeterli oluyor. Garanti Bankası Avans Hesap açmak için kefil gerekmiyor. Varolan Avans Hesap limitini artırmak için Garanti Bankası şubesine başvurmak gerekiyor.

Avans Hesabınızın bağlı olduğu Vadesiz Hesap’tan gerçekleştirilen elektrik, su, telefon vb otomatik fatura ödemeleri ve taksit, kira vb düzenli ödemeleri Avans Hesap ile zamanında yapılıyor. Bunun için vadesiz hesapta para olması gerekmiyor.

Tags : , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası Taşıt Kredisi Koşulları

Garanti Bankası almak istediğiniz binek ya da ticari, 0 km ya da 2. el araçlar için 60 aya kadar vade...

Kapat