Fortis Oto Kredisi Araba Kredisi Koşulları

FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestPaylaş

Fortis Bank 0 km. binek araçlarda %90, ticari araçlarda %75 oto kredisi kullanma imkanı sunuyor. Fortis Otomobil Kredisi ile otomobilinizi peşin olarak hemen alın, pazarlık gücünüz artsın. Fortis’ten avantajlı trafik ve kasko sigortası yaptırma olanağı da var. Fortis şubelerinden trafik ve kasko sigortanızı hemen yaptırabilir ve poliçenizi anında alabilirsiniz.

Fortis Taşıt Kredisi kullanmanın avantajları nelerdir?

Fortis Bankası Taşıt Kredisi kullananlar otomobillerini hemen kullanmaya başlar.

Fortis Otomobil Kredisi kullananlar araçlarını peşin ödemeyle aldıkları için aracı alırken pazarlık yapma güçleri artar.

Otomobilinizi hemen aldığınız için taşıt satış fiyatlarının olası artışlarından etkilenmezsiniz.

Fortis Araç Kredisi kullananlar kredi geri ödemesi süresince hayat sigortalı olduklarından kredi vadesi boyunca hayat sigortası imkanından yararlanırlar.

Fortis Otomobil Kredisi Aracın Yüzde Kaçına Kadar Kullanılıyor? Fortis Bank’ta Kaç Yaşına Kadar Araçlar İçin Kredi Veriliyor?

Fortis 0 kilometre otomobilin anahtar teslim fiyatının binek araçlarda %90, ticari araçlarda %75’ine kadar otomobil kredisi kullandırıyor. 2. el otomobil kredilerinde ise 3 yıla kadar kasko değerinin %75’ini, 4, 5, 6, 7, 8, 9 yıllık otomobiller için kasko değerinin %50’sini kredi olarak veriyor.

Fortis Otomobil Kredisi’nin Diğer Avantajları Nelerdir?

Fortis Bankası uygun faiz oranlarıyla 48 ay vadeli otomobil kredisi kullandırıyor. Fortis Bank Taşıt Kredisi kullananlar kredi geri ödemesini eşit taksitlerle ya da kendilerinin belirleyeceği taksit tutarlarıyla taksitlendirebilme olanağından yararlanıyorlar.

Fortis Bank Otomobil Kredisi kullananlar krediyi vadesinden önce kapatabiliyor, ara ödeme yaparak vadeyi kısaltma veya taksit tutarını azaltma imkanlarından faydalanıyorlar.

Popüler Krediler

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Fortis Oto Kredisi Araba Kredisi Koşulları”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Fortis Acil Kredi Bireysel Banka Kredileri

Fortis Bank yeni Acil Kredi kampasıyla acilen nakite ihtiyacı olanlara 6.000 TL'ye kadar Bireysel Kredi kullandırıyor. Bireysel Krediler kampanyalarında hızlı...

Kapat