Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Finansbank düşük faizli ve ertelemeli kredi kampanyasını sürdürüyor. Finansbank İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında kredi kullanmak isteyenler kredi geri ödemelerine dilerlerse 3 ay sonra başlayabiliyorlar. Finansbank’ın 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi’nin faiz oranları ise %0,39’dan başlıyor.

Finansbank’tan tüketici kredisi kullanmak isteyenler cep telefonu aracılığıyla sadece bir SMS mesajı göndererek istedikleri zaman başvuruda bulunabiliyorlar. Olumlu cevap alınan kredi başvuruları tüm Finansbank şubelerinde aynı gün içinde kefilsiz olarak kullandırılıyor. Kredi Kampanyasından yararlanmak için cep telefonu ile hızlı başvuru yapmak isteyenlerin T.C. kimlik numaralarını yazarak göndermeleri yeterli oluyor.

Finansbank’ın avantajlı bireysel kredilerinde başvurularda kolaylık ve başvuru sonuçlarının hızlı sonuçlandırılması dikkat çekiyor. Finansbank ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerinde sms başvurularının yanısıra Finansbank internet web sitesi üzerinden Kredi Kolay seçeneğiyle yapılabiliyor.

Finansbank 3 Ay Ertelemeli Nakit İhtiyaç Kredisi uygun faiz oranları ve vadeleriyle ön plana çıkıyor. Çok çabuk sonuçlandırılan kredi başvurularıyla kredi başvurusundan çok kısa süre sonra Finansbank’tan kredi kullanmak mümkün oluyor. Finansbank kredilerine şu an başvuruda bulunmak isterseniz Finansbank internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

Tags : , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası Nakit Kredi Kampanyası

Türkiye İş Bankası yeni ihtiyaç kredisi kampanyası Dört Dörtlük Nakit Kredi Kampanyası ile avantajlı bireysel nakit kredi kullanma fırsatı sunuyor....

Kapat