Denizbank maaşın 17 katı kredi

Denizbank Kamu ve belediye çalışanları için çok özel bir tüketici kredisi ürünü sunuyor. Kamu ve belediye personeli 77 aya varan vadelerde kredi çekme imkanına kavuşuyor. Üstelik Denizbank’ın kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyasının faiz oranları %0,77’den başlıyor. Denizbank’ın çok özel kredi kampanyasının en güzel yanı ise kredi limitlerinin yüksek olması. Denizbank bu kredi kampanyasıyla kamu ve belediye çalışanlarına maaşılarının 17 katına kadar kredi fırsatı sunuyor.

Denizbank Kamu Çalışanına Özel Tüketici kampanyası ile mobilyadan beyaz eşyaya, tatilden eğitime kadar tüm ihtiyaçlar için kullanılabilir. Denizbank’ın uzun vadeler ve avantajlı faiz oranları ile ihtiyaç kredisini uygun koşullar ile geri ödemek mümkün. Denizbank’ın kredisi maaşı 1.000 TL’den fazla olan kamu çalışanları için geçerli.

Denizbank Kamu Çalışanları ve Belediye Çalışanlarına Özel Kredinin sunduğu avantajları yeniden sıralamak gerekirse:

Denizbank kredi kampanyası 36.000 TL’ye kadar kredi imkanı tanıyor. Kampanyanın uzun vade avantajı 77 aya kadar varıyor. Denizbank Kamu Çalışanlarına Özel Kredinin avantajlı faiz oranları %0,77’den başlıyor. Denizbank kredi müşterilerinin maaşının 17 katına kadar kredi veriyor. Denizbank Tüketici Kredisi başvuruları çok kısa süre içinde sonuçlandırılıyor.

Tags : , , , , , , , ,

One thought on “Denizbank maaşın 17 katı kredi”

  1. Sayın Yetkililer, ben sizin bankanızdan yüketici kredisi kullandım ama ne yazıkki taksitlerimi bir kac ay ödemede geciktim. Ben SSK emeklisiyim. Maaşımı sizin bankanıza aktarsam birtek size borclu kalsam. Sizden 60 ay vade 22000 tl almam mümkünmü. Saygılarımla.

Comments are closed.

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Finansbank düşük faizli ve ertelemeli kredi kampanyasını sürdürüyor. Finansbank İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında kredi kullanmak isteyenler kredi geri ödemelerine dilerlerse...

Kapat