Akbank Wings Taksitli Borç Transferi

Akbank Wings Kredi Kartı 1 Ay Ertelemeli Taksitli Borç Transferi ürünüyle uygun koşullarda taksitli kredi kartı borç transferi gerçekleştiriyor. Diğer bankalardaki kredi kartı borçlarınızı 24 aya kadar taksitlendirme imkanı sunan Akbank %0.99 faiz oranı ile borçları Wings’e aktarma olanağı sunuyor.

Wings Taksitli Borç Transferi ile diğer kredi kartlarında bulunan ve kredi kartı borçlarınızı Wings’e aktararak eşit taksit ödemeleriyle kapatabilirsiniz. Akbank Taksitli Borç Transferi taksit imkanının yanısıra düşük faiz avantajı da sunuyor. Wings Taksitli Borç Transferi ile net % 0,99 faiz oranından yararlanarak kredi kartı borçlarınızı Wings’e transfer ederek kapatabilir ve taksitlendirebilirsiniz.

Akbank’ın Kredi Kartı Borç Transferi ürünü en az 200 TL, en fazla 10.000 TL için borç transferi imkanı sunuyor. Aylık taksit tutarı kredi kartı ile yapılan diğer harcamaların yanında her ay ekstreye yansıtılıyor.

Akbank Wings Taksitli Borç Transferi ile Akbank’a aktarılan kredi kartı borçlarının erken ya da kısmi kapaması yapılabiliyor. Böylece taksit zamanının gelmesini beklemeden borcunuzu tümüyle ya da kısmen erken ödeme imkanı sunulmuş oluyor.

Akbank Wings Kredi Kartı Borç Transferi başvuruları tüm Akbank Şubeleri, Akbank Cep Kredi Hattı, Akbank Bireysel İnternet Şubesi ve Akbank Çağrı Merkezi üzerinden yapılabiliyor.

Kullanılabilir kart limitinin tamamına kadar Taksitli Borç Transferi yapılabiliyor. Taksitli Borç Transferi başvurusunda onaylanan borç transferi tutarı, talep edilen borç transfer tutarından daha az olabilir. Kabul edilmeyen başvurular ya da tutar arttırımı için daha sonra yeniden başvuru yapmak mümkün.

Tags : , , , , ,

One thought on “Akbank Wings Taksitli Borç Transferi”

  1. kart borcunu nasıl kapatabilirim yardımcı olurmusunuz saygılarımla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ziraat Bankası Kredi Avantajları

Ziraat Bankası yüzleri güldüren kredi avantajlarıyla bireysel kredi ürünleri ve seçenekleri sunmaya devam ediyor. Ziraat Bankası hiçbir istihbarat ve haberleşme...

Kapat