Akbank Axess Taksitli Borç Transferi

Kredi kartı borçlarına çözüm Akbank Axess kredi kartından geliyor. Diğer bankalardaki kredi kartı borçlarını Akbank Axess’e transfer edenler aylık %0.99 faiz oranınından yararlanıyorlar. Akbank Axess kartına aktarılan kredi kartı borçları 24 aya kadar taksitlendirebiliyor.

Akbank Axess Taksitli Borç Transferi ürününe başvururak kredi kartı borcu transferi ve taksitlendirilmesi fırsatından faydalanmak için tüm Akbank Şubeleri’nden borç transfer başvurusu yapılabiliyor. Bunun yanısıra Akbank Cep Kredi, Akbank Bireysel İnternet Şubesi ve Akbank Telefon Şubesi aracılığıyla da borç transferi için başvuruda bulunulabiliyor.

Akbank Taksitli Borç Transferi ile diğer bankaların kredi kartlarına ait tüm borçları Axess’e aktarıp, eşit taksit ve düşük faiz avantajı ile ödeyip kapatma imkanı sunuluyor. Taksitli Borç Transferi 2 ile 24 ay arasında vadelerde ve aylık %0,99 net faiz oranı ile kullanılabiliyor. Akbank Axess Borç Transferi ile 10.000 TL’ye kadar borç tutarı transfer edilebiliyor. Ancak borç transfer tutarı kullanılabilir kredi kartı limitiyle sınırlı oluyor.

Aylık geri ödeme taksit tutarları her ay ay hesap kesim tarihinde ekstreye yansıtılıyor. Diğer harcamalarla birlikte ekstrede aylık kredi transfer taksit tutarını da görmek mümkün oluyor.

Akbank Kredi Kartı Borç Transferi ile vadesi gelmiş ve ödenmemesi durumunda yüksek kredi kartı faizi uygulanacak ya da takibe düşecek kredi kartı borçları taksitlenerek ödenmiş oluyor. Akbank Taksitli Borç Transferi’nin 0,99’luk faiz oranı da kredi kartı faiz oranlarına göre oldukça düşük olduğu için ekstra bir avantaj sağlıyor.

Tags :

0 thoughts on “Akbank Axess Taksitli Borç Transferi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Wings Taksitli Borç Transferi

Akbank Wings Kredi Kartı 1 Ay Ertelemeli Taksitli Borç Transferi ürünüyle uygun koşullarda taksitli kredi kartı borç transferi gerçekleştiriyor. Diğer...

Kapat