Akbank 30.000 TL’ye kadar masrafsız ihtiyaç kredisi

Akbank’ın İhtiyaç Kredisi kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Akbank kredi avantajlarını yeni yıla taşıyan Akbank İhtiyaç Kredisi ile masrafsız 30.000 TL’ye kadar kredi kullanmak mümkün. Akbank’tan kredi çekmek isteyenler ayrıca 3 ay erteleme fırsatından yararlanıyorlar. 30.000 TL limitli 3 ay ertelemeli Akbank İhtiyaç Kredisi % 0,94 faizli olarak kullanılabiliyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi 60 ay vadeye kadar kullanılabiliyor. Örnek olarak 10.000 TL kredi çekmek isteyen bir Akbank müşterisi 36 ay vadeyle kredi kullandığında aylık 340 TL kredi taksidi ödüyor. 60 ay vadeyle kredi kullanan bir müşterinin ise kredi taksitleri 230 TL’ye düşüyor. Akbank İhtiyaç Kredisi 10.000 TL kredi için 93 TL hayat sigortası bedeli içeriyor. Kredi başvurularında 10 TL istihbarat ücreti alınıyor.

Akbank Bireysel Krediler alanındaki lider konumunu yeni kredi kampanyalarıyla korumayı sürdürüyor. Akbank’ta sadece Bireysel İhtiyaç Kredisi değil, Mortgage ve Otomobil Kredileri başta olmak üzere her konuda cazip koşullarla kredi ürünleri sunuluyor. Uzun vadeli, düşük faizli kredi ürünleri değişik ödeme seçenekleriyle karşımıza çıkıyor.

Akbank’ın tüm kredi ürünleri ve yeni kampanyalarıyla ilgili bilgileri Akbank’ın internet sitelerinden ya da kredi karşılaştırma sitelerinin linklerinden almak mümkün.

Tags : , , , , , , , , , , , ,

One thought on “Akbank 30.000 TL’ye kadar masrafsız ihtiyaç kredisi”

  1. krediden yararlanmak istiyorom ilgililere arz arz ederim.

Comments are closed.

Önceki yazıyı okuyun:
Halk Bankası Özel Sektör Çalışanına Kredi

Özel sektörde ücretli çalışanlar için Halkbank özel bir Tüketici Kredisi hazırladı. Özel sektör çalışanlarına özel avantajlı kefilsiz tüketici kredisi özel...

Kapat