Yapı Kredi Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyalarından bir yenisini düşük faiz ve uzun vade süreleriyle müşterilerine sunuyor. Yapı Kredi Bankası’nın İhtiyaç Kredisi faiz oranı %0.41’den başlıyor. Kredinin vade oranları ise 36 aya kadar çıkıyor. Yapı Kredi Bankası aynı zamanda faizsiz peşin komisyonlu ya da masrafsız Bireysel İhtiyaç Kredisi seçenekleri sunuyor.

Yapı Kredi Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi’nden Kimler Yararlanabilir?

Yapı Kredi Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi kullanmak isteyenler düzenli ve yeterli bir gelire sahip olduklarını kanıtlayan ücret ve gelir belgeleriyle kredi başvurusu yapabilirler. Yapı Kredi Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi, kefalet karşılığı kullandırılıyor ve kredi kullandırılan kişiye hayat sigortası yapılıyor.

Yapı Kredi Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Nüfus cüzdanı fotokopisi
Gelir belgesi fotokopisi
Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi ya da maaş yazısı
Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi
Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi
Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin olarak işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve adınıza düzenlenmiş bir fatura aslı veya son 3 ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Yapı Kredi Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ev Kredisi Masrafları

Ev kredisi kullanırken karşımıza çıkacak ödememiz gereken ücretler arasında sadece konut kredisi faizleri değil, konut kredisi masrafları da var. Konut...

Kapat