Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi Gerekli Belgeler

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi’nin yeni ismini belirledi: Vakıfbank TİK. Her alanda kullanabileceğiniz nakit ihtiyaçlarınız için Taksitli İhtiyaç Kredisi Vakıfbank’ta sizi bekliyor. Yeni ev eşyasından eğitim masraflarına, biriken borçların ödenmesinden çocukların istediği yeni bilgisayara kadar tüm ihtiyaçlarınız için Vakıfbank’ın ihtiyaç kredisi TİK yanıbaşınızda.

Krediyi kullanmak için belirli ve düzenli bir geliriniz olması yeterli. TİK Vakıfbank İhtiyaç Kredisi 60 aya kadar vade seçenekleri sunuyor. Krediyi kullanan Vakıfbank müşterileri kredi geri ödemelerini kendi tercihlerine göre aylık ya da 3 aylık dönemlerde yapabilrsiniz. Vakıfbank sabit taksit seçenekleri yanında değişken taksitli geri ödeme seçenekleri de sunuyor.

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi TİK Başvurusu İçin İstenen Belgeler

Kimlik belgesi (Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi)

Gelir durumunu gösterir belge

Ücretlilerde maaşın üzerinde kısıtlama olmadığına dair kurum yazısı

Emeklilerde maaş alınan bankalardan onaylı maaş hesaplarının ekstresi

Yerleşim yerini gösterir belge (Muhtardan alınacak ikametgâh belgesi ya da son tarihli telefon, elektrik, gaz, su gibi faturalardan birinin fotokopisi)

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi başvuruları internet üzerindeki başvuru formu doldurularak da yapılabiliyor. Vakıfbank internet sitesinde kredi taksitlerini hesaplamak da mümkün.

Vakıfbank TİK Taksitli İhtiyaç Kredisinin yanısıra Vakıfbank Otomobil Kredisi, Vakıfbank Konut Kredisi ve Vakıfbank Geleneksel Yeni Yıl Kredisi başta olmak üzere tüm kredilerde cazip faiz ve vade avantajlarıyla ön plana çıkıyor.

Tags : , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Koşulları

Vakıflar Bankası sunduğu değişik ödeme seçenekleriyle cazip bireysel ihtiyaç kredisi koşulları sağlamaya devam ediyor. Vakıfbank'ın yeni ihtiyaç kredisi 5.000 TL'ye...

Kapat