Vakıfbank Otomobil Kredisi

Vakıfbank yeni araç almayı düşünenlere Ertelemeli 0 Km Otomobil Kredisi kullandırıyor. Vakıfbank Taşıt Kredisi ile 48 aya varan vade seçenekleri ile hayalinizdeki araca sahip olabilir ve %0,69’dan başlayan faiz oranlarıyla kredinizi geri ödeyebilirsiniz.

Vakıfbank almayı düşündüğünüz 0 km aracın anahtar teslim fiyatının % 80’ine kadar otomobil kredisi veriyor. Vakıfbank Otomobil kredisi almak için kefil şartı aranmıyor. Vakıfbank’tan 12 ay vadeli taşıt kredisi kullananlar aylık % 0,69 faiz oranıyla kredilerini geri ödüyorlar. Vakıfbank 0 km otomobil kredisi kampanyasında 24 ay vade için faiz oranı % 0,79. Vakıfbank’ın kredi kampanyasında 36 ay için faiz oranı aylık % 0,84, 48 ay vade içinse faiz oranı % 0,89.

Vakıfbank’tan 0 km araç kredisi kullanmak isteyenler için hayat sigortası yaptırma şartı da aranmıyor. Kefilsiz, 48 aya varan vadelerle düşük faizli taşıt kredisi arayanlar için Vakıfbank’ın otomobil kredisi uygun çözüm. Vakıfbank 0 km otomobil kredisinde kredi kullananlardan 250 TL kredi tahsis ücreti alınıyor. Bunun dışında herhangi bir ücret, masraf ya da sigorta bedeli talep edilmiyor.

Bunun yanısıra Vakıfbank’ta Masrafsız 0 Km Otomobil Kredisi Kampanyası ve Kamu Çalışanlarına Özel Otomobil Kredisi Kampanyası da devam ediyor. Masrafsız 0 Km Otomobil Kredisi Kampanyası’nda Anahtar teslim fiyatının % 90’ına kadar, aylık %1,08 faiz oranı ile, 60 aya varan vadelerle ve kefilsiz olarak taşıt kredisi kullandırılıyor. Kamu Çalışanlarına Özel Otomobil Kredisi kullanmak isteyenler ise Proforma fatura bedelinin % 80’ine kadar, aylık % 0,83 faiz oranıyla, 200 TL kredi tahsis ücreti ile, 60 aya varan vadelerle ve kefilsiz olarak kredi kullanabiliyorlar. Her iki kampanyada da hayat sigortası zorunluluğu bulunmuyor.

Tags : , , , , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi Gerekli Belgeler

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi'nin yeni ismini belirledi: Vakıfbank TİK. Her alanda kullanabileceğiniz nakit ihtiyaçlarınız için Taksitli İhtiyaç Kredisi Vakıfbank'ta sizi...

Kapat